CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

Dlaczego mam na ciebie alergię?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
KotkuffI will bite you

Data przyłączenia : 13/07/2017
Liczba postów : 21

Female

PisanieTemat: Dlaczego mam na ciebie alergię?    Sro Lip 19, 2017 7:12 pm

Oh, ah, psik!

X miał powoli tego dość! Za każdym razem gdy przychodził do tej jedynej klasy jego alergie stawały się jeszcze silniejsze niż wiosną! Nie miał pojęcia co, a raczej kto wywołuje u niego takie zakatarzenie wymieszane z kichaniem. Nie mógł się w końcu domyślić, że winowajcą tego wszystkiego był jeden z uczniów, Y, który w połowie jako kocur skryty pośród ludzi nie mógł ujawnić swej tożsamości. Y już od dawna wiedział, że ten przystojny nauczyciel kicha właśnie ze względu na niego.
Eh, ta alergia na kicią sierść!

X - Phil
Y - Koteł
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PhilanthropistSadistic Seme

Data przyłączenia : 04/07/2017
Liczba postów : 344

Cytat : "Jesteś geniuszem. Jednostką istniejącą po to, by świat cię nienawidził. Dlaczego, zapytasz? To proste. Jesteś jednym z nielicznych, którzy wyróżniają się z tłumu szarych ludzi."

PisanieTemat: Re: Dlaczego mam na ciebie alergię?    Czw Lip 20, 2017 11:35 pm

Gabriel Malkovich

27-letni nauczyciel literatury

Jest filozofem, często chodzi z głową w chmurach, a swoje przemyślenia przelewa na płótno

Ma alergię na wszelkiego rodzaju psy, króliki, koty i gryzonie, ale nie ma alergii na zwierzęta hodowlane! Nie pociesza go to jednak

Ma również alergię na różniste pyłki, najgorzej jest mu wytrzymać wiosną i latem

Lubi pracować z uczniami, uważa ich za bardzo inteligentnych, młodych ludzi z potencjałem ukrytym gdzieś wewnątrz

Pacyfista, konflikty stara się rozwiązywać słowem, a nie pięścią.  

Prowadzi dodatkowe zajęcia z literatury pięknej, na których uczniowie piszą wiersze i omawiają je wspólnie

Miłośnik jazzu, od małego gra na saksofonie

Trudno go zdenerwować, bo nie skupia się często na tym co mówią do niego inni, zbyt często jest zamyślony

Then we'd see the day when nobody died
Posty środa-czwartek. Nareszcie mam czas c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KotkuffI will bite you

Data przyłączenia : 13/07/2017
Liczba postów : 21

Female

PisanieTemat: Re: Dlaczego mam na ciebie alergię?    Pią Lip 21, 2017 7:10 pm

ıllıllı Sasha Grustny ıllıllı

ıllıllı 18 Lat ıllıllı
ıllıllı 178cm wzrostu ıllıllı

» Jest jednym z bardziej uzdolnionych uczniów w swojej klasie. Zdobywa wysokie oceny z przedmiotów ścisłych, ale i sportów czy zajęć artystycznych.

» Od dziecka rodzice uczyli go, że z jego uszami oraz ogonem musi się kryć. Dziecko szybko to pojęło i teraz mimo innych zmiennokształtnych on dalej kryje się ze swoimi atrybutami zwierzęcia.

» Jest marzycielem, który często chodzi z głową w chmurach. Czasem i na lekcjach nie słucha.

» Jako iż w szkole może nosić swoją ukochaną bluzę nie ma on problemu z zasłanianiem uszu. Gdy jednak na lekcji musi ściągnąć kaptur, uszy chowają się pod kosmykami włosów.

» Wyjątkowy kolor oczu zawdzięcza swojej rasie - kłamie jednak, że nosi soczewki by uniknąć ujawnienia.

» Stroni od ludzi, ale dogaduje się z większością zwierząt.

» Mimo swojej popularności oraz udawania tego "cool" jest on nad wyraz spokojnym człekiem. Typowym kotem - leniwym, chodzącym własnymi drogami.

» Jego matka zmarła kilka lat temu, a ojciec na co dzień pracuje w ambasadzie dla zmiennokształtnych. Prawie wcale się nie widują, ale utrzymują dobre kontakty.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dlaczego mam na ciebie alergię?    

Powrót do góry Go down

Dlaczego mam na ciebie alergię?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nawet, gdy wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż, że się mylili...