Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Young Panic

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
KotkuffI will bite you
Kotkuff

Data przyłączenia : 13/07/2017
Liczba postów : 20
Young Panic 9efd30a78ae3f0ec85dc74c6ca2e2adca6030202_hq

Wiek : 26

Young Panic Empty
PisanieTemat: Young Panic   Young Panic EmptySob Lip 22, 2017 6:08 pm


Każdy chciałby mieć brata lub siostrę w młodzieńczych latach. Zawsze jest się z kim pobawić i nie trzeba się przejmować samotnością. Tak właśnie myślał X gdy na świat przyszedł jego ukochany braciszek Y. Od najmłodszych lat opiekował się nim jak oczkiem w głowie. Bronił, karmił, a nawet oddawał swoje porcje cukierków. Czas jednak szybko płynął. Y z każdym rokiem stawał się coraz to bardziej rozpieszczonym bachorem, któremu tak naprawdę wcale nie zależało na nadopiekuńczym X. W końcu zawsze można było go wykorzystać! Szkoda tylko, że uczucia X były naprawdę silne.. Silniejsze niż Y mógł sobie wyobrazić.

X - Nutty
Y - Kotkuff
Powrót do góry Go down
TrueNuttySkype & Chill
TrueNutty

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 124
Young Panic 638eead746183c2b91286700aebe3cd3

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Wiek : 24

Young Panic Empty
PisanieTemat: Re: Young Panic   Young Panic EmptySob Lip 22, 2017 8:45 pm

Young Panic Follow_the_dream_by_renaillusion-d7r7gt1
Maximilian Philips
21 lat
172 cm
57 kg
Troskliwy i opiekuńczy, pilny uczeń, skończył szkołę z wyróżnieniem a od śmierci rodziców pracuje jak wół by utrzymać dom oraz brata. Pięknie śpiewa i jest niesamowitym początkującym pisarzem. Pracuje w barze jako kelner, gdyż nie ma czasu na studia.




_________________
Young Panic B1d91532a163da50553bed2d69ff02983f47656a_hq
Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli nie odpisuje dłużej niż tydzień, a nigdzie o tym nie wspomniałam, proszę do mnie napisać, bardzo polegam na informacjach, które mi wyświetla forum, a ono... nie zawsze je wyświetla >.>
Powrót do góry Go down
KotkuffI will bite you
Kotkuff

Data przyłączenia : 13/07/2017
Liczba postów : 20
Young Panic 9efd30a78ae3f0ec85dc74c6ca2e2adca6030202_hq

Wiek : 26

Young Panic Empty
PisanieTemat: Re: Young Panic   Young Panic EmptySob Lip 22, 2017 9:55 pm

Young Panic Boy-green-dragon-akatsuki-no-yona-jae-ha-Favim.com-3368987

Oliver Philips.

18 lat.
180 cm wzrostu.
Waży tyle ile powinien.

Dość buntowniczy, ale tak samo jak brat uzdolniony pod względem nauki. Ma jedne z lepszych ocen w szkole przez co zyskał naprawdę sporom popularność. Długie włosy farbuje często na różne kolory, bo lubi odstawać od reszty. Jego naturalnym kolorem był ciemny bronz. Od najmłodszych lat był za bardzo rozpieszczony - po śmierci rodziców zaczął traktować brata jak śmiecia, bo twierdzi, że on musi się nim opiekować. Dzięki swojemu cudownemu głosowi zaciągnął się do zespołu rockowego, przez który często nie wraca do domu. Wszystkie pieniądze, które wpadają mu w rękę są po prostu wypierdalane na byle co.
Powrót do góry Go down
TrueNuttySkype & Chill
TrueNutty

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 124
Young Panic 638eead746183c2b91286700aebe3cd3

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Wiek : 24

Young Panic Empty
PisanieTemat: Re: Young Panic   Young Panic EmptySob Lip 22, 2017 10:14 pm

I znowu to zrobił. Tak było zawsze, przez co byłem jednym wielkim kłębkiem nerwów. Błąkałem się do pokoju nie umiejąc się skupić na tym co pisać. Martwiłem się o niego gdy nie wracał, mimo, że był już pełnoletni. Czułem jak łzy napływają mi do oczu, gdy mózg podrzucał jak zawsze najczarniejsze scenariusze, a on zapewne siedział ze znajomymi. Padłem na kanapę i spojrzałem na kubek pełen kawy. Czemu nie mógł czekać na mnie w tym miejscu i witać mnie z ciepłym uśmiechem po ciężkim dniu w barze? Położyłem głowę na oparciu i przymknąłem oczy. Nigdy nie uważałem go za rozpieszczonego bachora, chociaż nie raz dalsza rodzina tak o nim mówiła. Był naprawdę dobrym chłopakiem, a przynajmniej w moim odczuciu. Odłożyłem napój i sięgnąłem po telefon by po raz piąty spróbować się dodzwonić, ale tym razem już nawet nie liczyłem na to, że odbierze. Jęknąłem cicho i odstawiłem telefon na stolik by wziąć się za książkę, ale i to było awykonalne, gdyż cały dygotałem z nerwów. Czemu nawet nie umie mnie poinformować, że zamierza zniknąć na noc? Do 4 krzątałem się po domu, próbowałem się dodzwonić do Oliviera. Nie zjadłem nic, a pod oczami miałem jeszcze większe sińce niż zazwyczaj. Wtedy usłyszałem, że dobija się do drzwi. Co prawda pewnie większość rodziców w ramach kary nie otworzyłaby, ale nie miałbym serca zostawić go tam. Podbiegłem do drzwi by mu otworzyć i zaraz przytuliłem
- Gdzieś ty był? Dzwoniłem z 17 razy! - poskarżyłem się drżącym głosem, ale coś mi nie pasowało. Zbliżyłem nos do jego szyi i powąchałem. - Piłeś?

_________________
Young Panic B1d91532a163da50553bed2d69ff02983f47656a_hq
Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli nie odpisuje dłużej niż tydzień, a nigdzie o tym nie wspomniałam, proszę do mnie napisać, bardzo polegam na informacjach, które mi wyświetla forum, a ono... nie zawsze je wyświetla >.>
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Young Panic Empty
PisanieTemat: Re: Young Panic   Young Panic Empty

Powrót do góry Go down
 
Young Panic
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Gurges ater-
Skocz do: