CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

Tak.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
AmatorSkype & Chill

Data przyłączenia : 24/07/2017
Liczba postów : 6
Cytat : Hulaj dusza, Boga nie ma. Nie ma Boga, hulajnoga.
Female

PisanieTemat: Tak.   Pon Lip 24, 2017 9:45 pm

O mnie:
  • Nie tworzę postów taśmowo. Mam zastoje, swoje tempo, nie wegetuję przy komputerze 24/7 i tyle.
  • Lubię nadawać dynamikę akcji mniej rozbudowanymi postami i rozwijać się w dłuższych formach, wszystko zależne od biegu fabuły.
  • Zdarza mi się być śmieszkiem w postach, taki mam styl.
  • Nie spłycajmy wątków do ciągłej kopulacji, plz.
  • Jeżeli mowa o grafikach, preferuję zdjęcia (w akceptowalnej jakości) od rysunków.
  • Umówmy się, postacie mają wady, nie lubimy Mary Sue i innych pierdółek.

1. TINDER DAŁ MI PROKURATORA
    Dział: okruchy życia
    Realia: Polska, XXI wiek, zima
    Szukam: X / Y
    Y to student czwartego roku matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim, jest jak najbardziej obowiązkowy mimo wieloletniej, ciężkiej nauki. Jest przykładem introwertyka łamanego na flegmatyka, który nie dzieli się autobiografią ani ze znajomymi z grupy na kierunku, ani nie udziela wywiadu strażnikowi miejskiemu przez picie nad Odrą, ani nie stwarza problemów rodzicom, z którymi notabene pomieszkuje.
    Aczkolwiek po godzinach bycia bardzo stonowanym człekiem, zatapia się w swoim gniazdku w dane komórkowe, gdzie popada w uzależnienie. Aczkolwiek jego narkotykiem nie jest sam internet, a Tinder. Dokładniej użytkownik X, dwudziestodwuletni mężczyzna z Gdyni, gdyż, jak 99% społeczeństwa nie wie, Y jest gejem.
    Minęło pół roku rozmowy, uśmiechów do wyświetlacza i mocnych uderzeń serca ─ nastała mroźna zima. X tworzy prezent dla Y na święta, aczkolwiek nie chce go wysłać. Chce go dostarczyć osobiście. Y nie oponuje, ciepło go zaprasza, informuje rodzinę, że będą mieli gościa na początku przerwy świątecznej, nieco speszony X pakuje się.
    Student ma za zadanie odebrać go z dworca PKS, tam też się stawia o umówionej dacie i godzinie. Szuka przy stanowisku swojego faceta, jednakże nie znajduje go, gdyż wbiega w niego czternastoletnie dziecko, które uparcie zarzeka się, że jest X.
    Uwagi: Y nie jest seksualnym niebezpiecznym modelem, a X nie jest karmelkiem. Mają swoje wady, są ludźmi. Uprzedzam, że w tym wątku nie będzie scen erotycznych, gdyż Y jest rozsądnym facetem, zachowuje dystans, a X to chłopak we wczesnym okresie dojrzewania.

2. TYTUŁ 2
    Dział:
    Realia:
    Szukam: X / Y
    Opisik.
    Uwagi:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Tak.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1