Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pierwsze koty za płoty.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
VenceslausSadistic Seme
Venceslaus

Data przyłączenia : 30/07/2017
Liczba postów : 383
Pierwsze koty za płoty.  23424983

Cytat : The dif­fe­ren­ce bet­ween sex and death is that with death you can do it alo­ne and no one is going to ma­ke fun of you.
Wiek : 26

Pierwsze koty za płoty.  Empty
PisanieTemat: Pierwsze koty za płoty.    Pierwsze koty za płoty.  EmptyNie Lip 30, 2017 11:32 pm

Informacje

Trochę minęło odkąd tutaj jestem, więc przyda się mała aktualizacja tematu. Na tej stronie umieszczę wymagania, które oczekuję od graczy lub aby wiedzieli, z czym będą się mierzyć. Pod tym postem będę umieszczać ewentualne fabuły, które z chęcią z kimś napiszę. Jeśli w większości będziesz potrafił dostosować się do tego, co tutaj napiszę, to śmiało możesz pisać do mnie w kwestii fabuły. A więc zaczynamy:



✓ Lubię jak posty są poprawnie napisane, styl pisarza jest ciekawy i przyjemnie się go czyta. Nie wymagam jednak laurów, bo sam mam problemy z poprawnym pisaniem - często robię mniej lub bardziej śmieszne błędy, bo rzadko kiedy sprawdzam posta po napisaniu. Robię masę powtórzeń, źle stawiam przecinki, a czasem moja składnia może komuś rozszarpać jelita ze śmiechu.

✓ Nie wiem, czy potrafię pisać postacią uległą, dlatego jeśli chciałbyś w wątku dominować, musisz być przygotowany na to, że Ci odmówię lub wątek z czasem przestanie mi sprawiać przyjemność i trafi do archiwum. Nikt nie lubi się męczyć, a ja również chciałbym tego uniknąć podczas pisania.

✓ To samo tyczy się pisaniem młodszymi postaciami. Czasem co prawda lubię testować, ale ile kroć pisałem postacią, która miała mniej niż 30 lat, szybko zaczynała mi się nudzić i trafiała do kasacji. Dlatego chciałbym uniknąć podobnej sytuacji.

✓ Musisz być przygotowany na to, że jeśli fabuła mi nie podpasuje, to nie będę miał większych skrupułów, aby Ci o tym powiedzieć i ją zawiesić. Nie obrażaj się za to na mnie. Zawsze można wymyślić coś o niebo lepszego, jeśli problemem nie był Twój styl pisania lub cokolwiek innego.

✓ Nie lubię foszków i nieporozumień. Wolę usłyszeć, że jestem chujem, niżeli bawić się w podchody, których i tak nie zrozumiem. Wahań nastrojów też nie lubię, ale zrozumiem zły humor lub gorszy dzień, bo ja także czasami taki miewam.

✓ Jestem człowiekiem, co oznacza, że nie jestem wstanie pisać postów 24/7. Mam swoje życie i dla mnie ono jest priorytetem. Forum to tylko odskocznia, która ma mi sprawić przyjemność i satysfakcję. Jeśli będzie Cię męczyło czekanie na posta czasem 2 tygodnie, jak nie miesiąc (więcej nie każę ludziom czekać na moje posty, chyba że w nagłych wypadkach), to nie pisz do mnie. Nie ma sensu, abyś się męczył, kiedy chcesz żwawą fabułę, a ja zaś mogę odpisać raptem raz w tygodniu i to nie każdemu.

✓ Wolę arty od zdjęć, więc zgłaszając się do mnie, musisz się przygotować, że będę wymagać artów. Co nie zmienia faktu, że czasem robię wyjątki.


Ostatnio zmieniony przez Venceslaus dnia Pon Sty 08, 2018 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
VenceslausSadistic Seme
Venceslaus

Data przyłączenia : 30/07/2017
Liczba postów : 383
Pierwsze koty za płoty.  23424983

Cytat : The dif­fe­ren­ce bet­ween sex and death is that with death you can do it alo­ne and no one is going to ma­ke fun of you.
Wiek : 26

Pierwsze koty za płoty.  Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze koty za płoty.    Pierwsze koty za płoty.  EmptyPon Mar 02, 2020 10:11 pm

1. X jest rozpoznawalnym cyberprzestępcą, który zajmuje się różnymi przekrętami, zbiera dane na temat ważnych osobistości i rujnuje im życia. Ciągle balansuje na granicy prawa, dodatkowo jest chroniony przez korupcję. Jest dobry w tym co robi i ma mocne plecy. Dlatego ktoś, kto wie o jego sławie i szkodzi jego interesom chce się go pozbyć. W tym celu wynajmuje Y, płatnego mordercę, który również jest niczego sobie w swoim fachu, powierzając mu za zadanie pozbycie się go raz na zawsze.
Poszukiwany: Totalnie X.

nieaktualne

2. Historia opowiada o dwóch mężczyznach, którzy wiekiem różnią się od siebie nieznacznie. Starszy, gdzie niegdyś zdarzało mu się opiekować młodszym, obecnie wiedzie spokojne i nienaganne życie wraz ze swoją kobietą. Jednakże pewnego razu dostaje wiadomość od dzieciaka, który kiedyś zdążył przysporzyć mu trochę kłopotów kiedy był młodszy. Młodzieniec obecnie trochę podrósł i potrzebuje przysługi od starszego, niegdyś, opiekuna. Oboje nie wiedzą, że to właśnie ta wiadomość zmieni ich życia już na dobre.
Poszukiwany: Osoba starsza. Więcej szczegółów na Pw.

nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Venceslaus dnia Pon Lip 20, 2020 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
VenceslausSadistic Seme
Venceslaus

Data przyłączenia : 30/07/2017
Liczba postów : 383
Pierwsze koty za płoty.  23424983

Cytat : The dif­fe­ren­ce bet­ween sex and death is that with death you can do it alo­ne and no one is going to ma­ke fun of you.
Wiek : 26

Pierwsze koty za płoty.  Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze koty za płoty.    Pierwsze koty za płoty.  EmptySro Kwi 08, 2020 4:24 pm

Powyżej wrzuciłem jeden wątek do zgarnięcia. ~ Z ogromną chęcią napiszę go z kimś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Pierwsze koty za płoty.  Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze koty za płoty.    Pierwsze koty za płoty.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pierwsze koty za płoty.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Po pierwsze - otwórz oczy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: