CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

Syn Szatana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
TrueNuttySkype & Chill

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 99

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Female

PisanieTemat: Syn Szatana   Pon Lip 31, 2017 9:40 pm

Co się stanie, gdy pokochasz śmiertelnika, będąc synem samego stwórcy ciemności? A co śmieszniejsze, co będzie, gdy ten śmiertelnik okaże się aniołem? No łatwo nie będzie, ale przecież nie możesz nagle zostawić swojego przyjaciela.
X przyszedł na ziemie, by zapoznać trochę ludzi i w ten oto sposób poznał Y, który miał to samo zadanie. Oboje nie wiedzieli, że są z dwóch innych światów, a przypadek sprawił, że się zaprzyjaźnili. Po jakimś czasie X poczuł coś więcej do Y, który jego zdaniem był cholernie przystojny. Mimo sprzeczności ich charakterów, X wyznaje mu swoje uczucia, wyznając mu jednocześnie kim jest. Przez ów powód, Y odmawia wspólnego chodzenia i znika. Po jakimś czasie, gdy między niebem a piekłem ma zapanować pokój, spotykają się. Co teraz?

X - Nutty
Y - Evil

Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Evil ThoughtsI will bite you

Data przyłączenia : 21/08/2017
Liczba postów : 145

Cytat : “Unicorns aren't magical and beautiful. They're just predatory horses that have horns and love to eat virgins.”
Female

PisanieTemat: Re: Syn Szatana   Czw Wrz 07, 2017 8:23 pm

Seth Nicolaus Dickens
Orientacja: Biseksualna

W niebie jednak znany pod imieniem Zaraf
Pełniona funkcja: Serafin
Posiada wdzięczne cztery pary skrzydeł jednak pokazuje tylko jedną z nich.

Zaraf mimo swojej wysokiej pozycji jest młodym aniołem. Z racji swojej ciekawości do ludzi zstąpił na ziemię, by choć raz przeżyć żywot jak normalna dusza. Nie dano mu jednak możliwości narodzenia się... Dostał zezwolenie na swobodne życie ludzkie przez 7 lat, a potem miał wrócić gdzie jego miejsce. Zadowolony chociaż z takiej szansy trafił akurat do miasteczka gdzie pojawił się Syn Szatana. Obydwoje nie wiedzieli o sobie, jednak jakimś dziwnym trafem Zaraf i piekielny syn się zaprzyjaźnili. Anioł nawet uważał go za kogoś więcej. Poczuł coś czego nie chciał. Pech chciał, że akurat jego przyjaciel wyznał mu swoje uczucia na kilka dni przed jego terminem powrotu. Zaraf nie miał nawet czasu to cofnąć ale uznał zniknięcie za dobre wyjaśnienie i w sumie lepsze wyjście dla demona niżeli wyznanie miłości aniołowi. Nie wiedział jednak, że gdy nastanie pokój znowu na siebie trafią...

Seth jest spokojnym chłopakiem o dość dobrym usposobieniu. Szanuje życie i jest nader pomocny. Jest jednak dość inteligentny by nie dać się podejść, choć to, że zakochał się w demonie może temu zaprzeczać. Sam jednak był zbyt niepewny w swych uczuciach z racji, że i tak miał odejść...
Nigdy nie zabił bez powodu jednak grzeszyć mu się zdarzało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TrueNuttySkype & Chill

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 99

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Female

PisanieTemat: Re: Syn Szatana   Czw Wrz 14, 2017 3:41 pm

Belial znany na Ziemi jako Jessie McCree
Wizualnie przypomina młodego mężczyznę o dość delikatnej urodzie.
Do pewnego czasu sądził, że nie interesuje go miłość, ani seks, ale poznał bardzo wspaniałego mężczyznę w którym zadurzył się po uszy. Niestety po wyznaniu gorącego uczucia, ukochany uciekł i tyle go widział. Wkurzony wrócił do piekieł, gdzie oznajmił, że ludzi czeka zagłada i sam tego dopilnuję. Mimo to parę lat po tym zdarzeniu, miał nastąpić pokój między stronami, a wieczna wojna przerwana, przez co czekało go spotkanie z aniołami.

Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Syn Szatana   

Powrót do góry Go down

Syn Szatana
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co jest prawdziwym celem Szatana????
» Czy zwierzęta mogą być opętane?
» Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!
» Islam! Wiara w tego samego Boga?
» Woda, chrzest jako ochrona i wyzwolenie spod władzy demonów!