CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

Dam w gębe za darmo!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
CimciInnocent Uke

Data przyłączenia : 29/06/2017
Liczba postów : 696

Cytat : next day same bullshit
Female

PisanieTemat: Dam w gębe za darmo!    Nie Sie 20, 2017 2:18 pm

Szukam kogoś do grania. Jestem gotowa spełnić cudzy kaprys na fabułę pod warunkiem, że nie będzie to fantasy z dużą ilością magii i jednorożców. Mogę grać topem, botem albo kwiatuszkiem. Nie ma dla mnie znaczenia, byle pomysł był naprawdę ciekawy.
Fajnie, jakby to było coś w klimacie literatury klasycznej np. Wichrowych wzgórz. Albo Gry o Tron (udaję, że to nie jest fantasy). Może być nawet Macierewicz i Kaczyński, próbujący się utrzymać na żelaznym tronie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CimciInnocent Uke

Female

PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Sro Sie 30, 2017 12:58 pm

W sumie to jednak ja też mam kaprys na konkretną fabułę.
Żądam bardzo toksycznej relacji  i raczej nie przewiduję happy endu, chyba że stworzysz i poprowadzisz taką postać, że mi naprawdę w pięty pójdzie.
Na siebie biorę granie dominującym facetem. Powiedźmy gangsterem. Mordercą albo politykiem. Zwykłym skurwysynem w garniturze od  Armaniego.  Potrzebuję chłopca, którego ów pan sobie wytresuje. Nie bardzo chce zdradzać całą fabułę, bo to popsuje zabawę. Mam tylko jeden warunek. Nie zniosę płaczliwych postów i postaci, która stawia się nawet jeśli zagrożone jest jej życie i każdy normalny człowiek w danej sytuacji podkuliłby ogon po siebie. Dla reszty mogę być tolerancyjna.

Już nie dam w mordę za darmo. :<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CimciInnocent Uke

Female

PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Pon Lis 13, 2017 9:53 pm

Z okazji tego, że remont układa się zaskakująco pomyślnie (czekam aż sufit zacznie odpadać albo pęknie rura) i mam jednak podejrzanie dużo czasu, to marzy mi się taki szybki wątek dla wspólnej przyjemności. Jak zawsze mogę być seme, uke albo kwiatuszkiem.
Rzecz ma się dziać w klimacie TWD albo The 100. Kradniemy świat i robimy w nim bałagan. Nie wymagam znajomości serii, bo chodzi mi tylko o zombie albo katastrofę nuklearną. Wolałabym jednak, żeby rzecz działa się systematycznie, jeśli odpiszecie mi po miesiącu, to ja następne trzy będę się zbierać, żeby sobie przypomnieć, co my w ogóle tam robiliśmy. Poza tym żądam poprawności, niepizdowatych postaci i komplementów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CimciInnocent Uke

Female

PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Wto Gru 26, 2017 1:18 pm

Brzydale, mam plan na grę, ale nie wiem, czy wypali.
Oczekuję kogoś, kto nie obrazi się, jeśli po paru postach uznam go za idiotę i to uniemożliwi nam wspólne pisanie. Musi też obyć się bez fochów i naglenia o posty. Pisz na tyle dobrze, żeby mi się chciało.

A idea jest taka, że jedno z nas gra porywaczem (niech będzie popierdolony w jakiś niezdrowy sposób, ale nie stereotypowo – nie chce jakiegoś typowego sadysty z wielkim kutasem i gigantycznym ego). A drugie jego ofiarą, która jest niewidoma (nie chce tutaj pizdy, ani samobójcy, który rzuca się na oprawcę z łapami, syndrom sztokholmskim… wolałabym, żeby ofiara próbowała zwiać, ale przy użyciu sprytu, a nie przekleństw i wrzasków – przynajmniej na początku niech chce uciec).
Wymóg z niewidomym jest nienegocjowany.
Obojętne mi kim zagram, ale jeśli bierzesz postać, która nie widzi, to uprzejmie proszę – pilnuj się, pisząc posty. Piernik mnie strzeli, jak postać w poście „spojrzy na coś” albo „przyjrzy się czemuś”. Zależy mi, żeby bycie niewidomym ODEGRAĆ, a nie potraktować jako ciekawą cechę równorzędną z pieprzykiem nad lewym sutkiem.

Już nope.

Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    

Powrót do góry Go down

Dam w gębe za darmo!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedajemy wpierdol za darmo. Prosimy o ustawienie się w kolejce. [walka wręcz]