Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dam w gębe za darmo!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
CimciInnocent Uke
Cimci

Data przyłączenia : 29/06/2017
Liczba postów : 730
Dam w gębe za darmo!  Source

Cytat : next day same bullshit

Dam w gębe za darmo!  Empty
PisanieTemat: Dam w gębe za darmo!    Dam w gębe za darmo!  EmptyNie Sie 20, 2017 2:18 pm

Szukam kogoś do grania. Jestem gotowa spełnić cudzy kaprys na fabułę pod warunkiem, że nie będzie to fantasy z dużą ilością magii i jednorożców. Mogę grać topem, botem albo kwiatuszkiem. Nie ma dla mnie znaczenia, byle pomysł był naprawdę ciekawy.
Fajnie, jakby to było coś w klimacie literatury klasycznej np. Wichrowych wzgórz. Albo Gry o Tron (udaję, że to nie jest fantasy). Może być nawet Macierewicz i Kaczyński, próbujący się utrzymać na żelaznym tronie.
Powrót do góry Go down
CimciInnocent Uke
Cimci

Data przyłączenia : 29/06/2017
Liczba postów : 730
Dam w gębe za darmo!  Source

Cytat : next day same bullshit

Dam w gębe za darmo!  Empty
PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Dam w gębe za darmo!  EmptyNie Paź 27, 2019 8:39 pm

Od dawna mam taką fantazję, żeby zagrać relację ekscentrycznego artysty z sukcesem oraz depresją na karku i jego racjonalnego partnera, który bywa głosem rozsądku albo cierpliwie matkuje. Ich relacja nie ma mieć oczywistego charakteru, choć pewnie przebiegać będzie od jednej dramy do drugiej.
Możemy to rozegrać w dowolnych kombinacjach. Artysta, jako strona dominująca i agent, który musi znosić cierpliwie swoją gwiazdę, na której robi miliony, ale widuje go tez w banalnych chwilach słabości. Lub po prostu zepsutego chłopczyka, którego syf musi ogarniać prywatny ochroniarz.
Nie ukrywam, że zależy mi w tym wypadku na tym, żeby twoja postać miała jakiś wyrazisty charakter i na jakiejś tam regularności odpisów, żebym nie zapomniałam, że coś w ogóle ze sobą graliśmy.
Od razu zaznaczę, że granie topem lub botem nie robi mi szczególnej różnicy. Nie przywiązuję się do wyglądów postaci i jestem gotowa rozpieszczać postami, bo mi się nieco nudzi z okazji nadchodzącej zimy.

Pomysł sprzedany.

_________________
Underneath it all we’re just savages
Hidden behind shirts, ties and marriages
Powrót do góry Go down
CimciInnocent Uke
Cimci

Data przyłączenia : 29/06/2017
Liczba postów : 730
Dam w gębe za darmo!  Source

Cytat : next day same bullshit

Dam w gębe za darmo!  Empty
PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Dam w gębe za darmo!  EmptyNie Sty 05, 2020 9:09 pm

Kochani,
obejrzałam pierwszy odcinek netflixowego Draculi. Serial jest wybitny, a poza tym obudził we mnie na nowo sentyment do bardzo klasycznego hrabiego. Widzę tę historię w dwóch wersjach: relacji zębatego i jego gościa na zamku w Transylwanii albo zębatego w Londynie i nowej Miny w wersji cudnego chłopca.
Do dogadania, ale w przypadku tej fabuły mogę obiecać pełne zaangażowanie i cudne posty.

_________________
Underneath it all we’re just savages
Hidden behind shirts, ties and marriages
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Dam w gębe za darmo!  Empty
PisanieTemat: Re: Dam w gębe za darmo!    Dam w gębe za darmo!  Empty

Powrót do góry Go down
 
Dam w gębe za darmo!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: