CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 
 

 Szalony Świat Noct'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
NoctSkype & Chill
avatar

Data przyłączenia : 22/08/2017
Liczba postów : 31
Cytat : Dla zemsty nawet królik może się nauczyć bycia wilkiem.
Wiek : 21

PisanieTemat: Szalony Świat Noct'a   Pią Sie 25, 2017 1:07 am

Witam! Noct jest tu nową osobą, która lubi mówić o sobie w takiej formie, a nie innej, bo nikt nie zabroni. Z tym wstępem zapewne można uznać, że równo pod sufitem to nie ma, ale nie ma to za bardzo wpływu na RP czy sesje jakie pisze. Noct pisze już 5 lat, lepiej lub gorzej w zależności od dnia i nastroju. Niestety nie jest to bajkopisarzem oraz ojczyznę opuściło już wieki temu. Z tego powodu wciąż zdarzają mu się głupie błędy, których stara się unikać oraz za które bardzo ładnie przeprasza.

RP można z tą istotką pisać w wątku, na GG czy PW. Nie oczekuje wielkich arcydzieł, aczkolwiek prosi o zachowanie pewnych standardów. Kilka linijek odpowiedzi nie jest wystarczające dla tego ludka. Lubi, kiedy ktoś opisze myśli postaci, a nie tylko ich czyny. Szuka fabuły miast prostej erotyki, ta może być „miłym” dodatkiem. Odpisy pisze tak często, jak wena, motywacja i czas na to pozwala. Zazwyczaj jednak stara się dać 1 odpis na dzień. Może pisać w pierwszej, a może i w trzeciej osobie w zależności od potrzeb drugiej osoby.Cytat :
.:Fantastyka:.


Kolorowa Przyszłość
Minęło stulecie pełne wojen, chorób, biedy, nienawiści i męki. Ludzkość chciała poznać kosmos, tym czasem nie znała samych siebie. Ludzkość chciała pokoju, tym czasem sama dawała powody do wojny. Ludzkość chciała wygody, tym czasem sama kładła sobie kłody pod nogi. W końcu ta sama ludzkość niemalże się wybiła. Wiele ludzi zwało to apokalipsą i wierzyło, że świat się kończy. Kończył się, lecz niczym feniks miał również i powstać na nowo. Dawne miasta zostały porzucone bądź przetworzone. Zatracono kontakt między krajami. Liczyło się tylko to, co działo się wewnątrz tych małych społeczeństw. Można powiedzieć, że ludzkość powróciła do dawnych czasów. Różnicą była tylko technologia. Ta wystrzeliła do przodu jak nigdy dotąd. Nie było chorób. Nie było cierpienia. Nie było przemocy… Ale czy aby na pewno? Tak wydawało się zaledwie bogatym, wysoko urodzonym. Ci, którzy nic nie znaczyli mieszkali w strefie drugiej. Tam nikt nie pilnował czy ludzie się wybijają nawzajem, czy nie. Czy jednak na coś chorują, czy nie. Czy mają co jeść, czy jednak nie. Odizolowani od lepszego życia przez wysoki mur stworzyli swój własny świat. Nikt nie odważył się przedostać do lepszego miasta. Ochrona była niemożliwa do oszukania – roboty bez uczuć zestrzeliwały każdego obcego, który nie słuchał prostych komend typu ”wróć do swojej strefy”. Ze strachu czy potrzeby posiadania władzy w drugiej strefie stworzone zostały gangi. A jest przywódcą jednego z takich gangów. Jego znak na ścianach powoduje strach u każdego, kto nie powinien znajdować się na jego terenie. Jak dotąd udało mu się opanować największą część strefy drugiej. Wciąż brakuje mu jednak pieniędzy oraz wpływów, aby móc zostać władcą całych podziemi. Jednak nawet nie wie jak bardzo los się do niego uśmiechnął. Prezydent miasta podzielonego na dwie strefy przybył do podziemi, aby sprawdzić stan swoich poddanych. Ze sobą zabrał swojego najstarszego syna, swojego następcę, aby pokazać mu jak będzie wyglądać jego przyszłość. B jednak nie jest zainteresowany władzą czy zajmowaniem się ludźmi. Dla niego liczy się tylko wolność oraz rozrywka i z tego powodu przy pierwszej okazji ucieka swojemu ojcu, chcąc poznać ekscytujące życie. Tą inność od sztywnych ludzi posiadających swoje idealne życia. Neony, ludzie, zapach jedzenia, muzyka - to wszystko jest dla niego nowe, podczas kiedy przemierza obce mu ulice. Nawet nie jest świadom, że znajduje się na terenie A, który z wielką przyjemnością skorzysta z niego jak ze zwykłego pionka w swojej grze.
Poszukiwany: A – wpływowy mężczyzna, właściciel największego gangu „podziemi” (strefy drugiej).
Postać autora: B – 18 letni syn prezydenta, następca tronu.

Misja dla DwóchNowe
A i B są starymi przyjaciółmi, najemnikami. Żyją w królestwie ludzi, w którym każda nieludzka istota jest poniżana i wykorzystywana. Silniejsi stąd uciekają, słabsi utykają w slumbsach. B uważa A za swojego brata. Sądzi, że wie o nim wszystko, a jednak się niezwykle myli. A bowiem od zawsze ukrywa przed nim swoją prawdziwą naturę. Jest on inkubem. Ponadto żywi się swoim towarzyszem, dołączając do niego w snach. B jest zniesmaczony swoimi snami, lecz nie dzieli się nimi ze swoim przyjacielem. Podczas jednej z misji A ukazuje swoją prawdziwą naturę ponieważ zmuszony jest skorzystać ze swoich umiejętności i uratować swego ukochanego. Jak ich przyjaźń to przetrwa? Zniszczy się czy może zmieni w coś więcej?
Poszukiwany: A - Inkub
Postać autora: B - Człowiek


Sigma
B od zawsze wiedział, że jest inny. Tak jak omegi były specjalne, tak sigmy były najrzadszymi z pośród dostępnych ”płci”. Waleczny niczym alfa, a za razem opiekuńczy niczym omega. Nic dziwnego, że B nigdy nie znalazł sobie drugiej połówki. Mimo, że wiele alf było zainteresowanych jego zapachem, zawsze ich odganiał od siebie. Nie chciał być tym kim jest, nie akceptował tego. Uznał, że nigdy nie da nikomu sobą zawładnąć. Ale czy to się nie zmieni, kiedy intensywnie pachnący alfa wprowadzi się do pokoju obok jego? Co miesięczne ruje z pewnością staną się o wiele trudniejsze do przeżycia.
Poszukiwany: A – inteligentny i silny alfa mieszkający w tym samym budynku co A.
Postać autora: B – 21 letni Sigma, pomocnik weterynarza

Stworzyć Żołnierza
Ludzie codziennie szukają nowych to sposobów na zwiększenie swych szans na wygranie wojny. Kiedy roboty zawiodły, gdyż nie dało się ich zaprogramować na każdy możliwy scenariusz, naukowcy otrzymali spory zastrzyk gotówki w celach stworzenia mieszanki maszyny i człowieka. W wielu przypadkach nie starczyło wziąć zwykłą kalekę z ulicy i spróbować dodać im mechaniczne kończyny. Miała to być istota bez uczuć i własnych przekonań, lecz z możliwością oceniania sytuacji. Z tego powodu badania te nie były etyczne ani opublikowane publicznie. B jest studentem na wydziale robotyki. Umie już stworzyć małego robota typu niewielkiego psa oraz zaprogramować mu odpowiednie zachowanie. W przyszłości chce móc budować maszyny stworzone do życia u boku ludzi, miast do walk dla ludzkości. Udało mu się wyrwać z biednej rodziny i na uczelni udaje kogoś kim nie jest. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od swojej matki, w której ta prosi go o pomoc w chorobie. Mieszka sama i nie ma nikogo innego, na kim mogłaby polegać. Podróż B się wydłuża, przez co do miasta trafia po zmroku. Ignoruje zakaz wychodzenia o tych godzinach na ulicę z nadzieją przedostania się do mieszkania swojej matki. Po drodze jednak zostaje zestrzelony przez mechanicznego stróża prawa, pilnującego spokoju w mieście. Ciało chłopaka otrzymuje A. A jest naukowcem zajmujący się projektem mającym na celu stworzenia cyborga. Modyfikuje on ciało B, co nie jest najtrudniejszą częścią jego pracy. Pozostaje teraz nauczyć swoje nowe dzieło od nowa chodzić, odpowiednio się poruszać i walczyć. Ale czy na pewno A usunął wszystkie wspomnienia z poprzedniego życia B?
Poszukiwany: A – naukowiec, który ma na celu stworzenie odpowiedniego żołnierza – cyborga.
Postać autora: B – student robotyki, który przypadkowo skończył w projekcie

Trudne Jest Życie Wampira❧ Utaw
Za czasów średniowiecza słowo „wampir” wymawiane było przez matki, gdy te chciały nastraszyć swoje pociechy. Przez księży, którzy mówili o demonach kroczących pośród ciemności. Przez wieśniaków, narzekających na śmierć swej zwierzyny. U mieszkańców, mówiących o trupach między budynkami. Teraz nazwa tych istot pada przeważnie wśród fanów horrorów lub tanich fabuł młodzieżowych. Garstka ludzi wie jednak, że te istoty nie są wytworem autorów zwykłych baśni, a tak naprawdę kroczą między ludźmi, żywiąc się ich krwią. Garstką tych ludzi są łowcy, a przywódcą jednej z tych grup jest A. A od dziecka należał do łowców, poznał wiele na temat wampirów, zna ich siły i słabości. Umie ustalić, którego lepiej zabić, a który może się przydać żywy. Z tego powodu nie jest w stanie się doczekać, aż nie dostanie wieści dotyczących pewnego silnego wampira, którego to jego ludzie mają przyprowadzić żywego. Ta wieść wkrótce dochodzi do jego uszu, a B trafia do celi pod rezydencją.
Poszukiwany: A – wytrenowany łowca, przywódca grupy zajmującej się zabijaniem wampirów oraz eksperymentowaniem na tych stworzeniach
Postać autora: B – stary wampir, który przez głód i długie uśpienie dał się złapać ludziom ACytat :
.:Okruchy Życia:.

Czarna RóżaNowe
W Internecie można znaleźć wiele ciekawych stron zajmujących się wynajmem własnego ciała. Niezależnie czy szukamy seksu, towarzystwa, sztucznego partnera czy tym podobnym, starczy wpisać kilka słów w wyszukiwarkę i gotowe. Jedną z takich stron jest „Cztery Róże”. Cztery róże jest podzielona na cztery różne strony. Czerwona róża, żółta róża, błękitna róża i czarna róża. Czerwona róża ma listę osób, które oferują usługi seksualne z prywatnymi cennikami. Żółta róża oferuje usługi towarzyskie – pójście do kina czy porozmawianie. Osoby z błękitnej róży dla zarobku udają partnera czy partnerkę na ślubach i innych spotkaniach rodzinnych. Czarna róża zawiera listę osób dużo bardziej zdesperowanych. Za wysokie sumy sprzedają całych siebie. Nieważne czego klient chce, oni to zrobią. B jest jedną z tych zdesperowanych osób, które nabyły tytuł czarnej róży. Jest to jego pierwsze ogłoszenie na tej stronie i oczekuje pierwszego zamówienia jego osoby.
Poszukiwany: A – klient
Postać autora: B – Czarna Róża

Oddany Sługa
B nie miał najłatwiejszego startu w życie. Z tego powodu postanowił się zacząć sprzedawać. Nie do końca pasowała mu jednak wizja pracy w burdelu i sprzedawaniu się każdemu po kolei. Z tego powodu sprzedał się tylko i wyłącznie jednemu mężczyźnie. W zamian za jedzenie, dach nad głową oraz możliwość zdobycia czego tylko chce, B spełnia każde życzenie A. Nie jest to jednak dla niego aż tak trudne, bowiem A stał się kimś, na czyjej opinii mu zależy. Skoczyłby za nim choćby i z mostu.
Poszukiwany: A – Ustatkowany mężczyzna o wysokiej pozycji
Postać autora: B – Młody chłopak należący do A.Cytat :
.:Spin-Off:.

Łowca❧ (Destiny) Nowe
Mimo, że Crota, Skolas, Oryx oraz SIVA już nie zagrażają dzieciom światła, wciąż wiele niebezpieczeństw czeka w ciemności. Nawet jeżeli stracili swoich głównych przywódców, wrogie rasy wciąż atakują każdego, kto stanie im na drodze. Do listy wrogów dołączył pewien łowca, co nie przypadło do gustu Cayde-6’owi. Przywódca łowców chciałby móc się wyrwać z wieży i sam zająć się tym przestępcą, lecz jak zawsze nikt go nie chce puścić. Z tego powodu A od razu po swojej ostatniej misji został już wysłany na następną. Czy poradzi sobie z panem cieni i złapie niewidzialnego łowcę?
Poszukiwany: A – Strażnik
Postać autora: B – poszukiwany łowca


Ostatnio zmieniony przez Noct dnia Czw Wrz 28, 2017 1:31 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
NoctSkype & Chill
avatar

Data przyłączenia : 22/08/2017
Liczba postów : 31
Cytat : Dla zemsty nawet królik może się nauczyć bycia wilkiem.
Wiek : 21

PisanieTemat: Re: Szalony Świat Noct'a   Pon Wrz 18, 2017 10:58 pm

3 nowe fabułki

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Szalony Świat Noct'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: