Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kocie legowisko.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
KocurFlaming Uke
Kocur

Data przyłączenia : 27/10/2017
Liczba postów : 4
Kocie legowisko. Giphy

Cytat : Otwieraj te odźwierniki!
Wiek : 30

Kocie legowisko. Empty
PisanieTemat: Kocie legowisko.   Kocie legowisko. EmptySob Paź 28, 2017 11:54 am

Na dzień dobry - jestę słiczę, w 90% piszę uke. Na seme muszę mieć naprawdę bajeczny humor. :V
Jestem przemiły, przesympatyczny, rzucam sucharami i w ogóle opowiadam żarty, które nikogo nie śmieszą - także nie bójcie się, walcie śmiało drzwiami i oknami, ale za wybite szyby będziecie płacić! (W naturze, hyhy.)
Nie przedłużając... gdzieś tam w niższych postach będą propozycje fabuły. Ilość zależna od pomysłów (albo ich braku, lol).






Jak jakiś bottom mi szczególnie przypadnie do gustu, to będę szarpał jak Reksio szynkę. <3


Odetnijcie mi internet zanim zrobię z siebie jeszcze większego debila.
Przyjaciółka bardzo delikatnie mi powiedziała, że ten opis to 100% cringe'u. Przyślijcie pomoc. ;;


Ostatnio zmieniony przez Kocur dnia Nie Paź 28, 2018 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
KocurFlaming Uke
Kocur

Data przyłączenia : 27/10/2017
Liczba postów : 4
Kocie legowisko. Giphy

Cytat : Otwieraj te odźwierniki!
Wiek : 30

Kocie legowisko. Empty
PisanieTemat: Re: Kocie legowisko.   Kocie legowisko. EmptySob Paź 28, 2017 1:10 pm

~Fantastyka~


The Fallen One
Jaki jest najłatwiejszy sposób, aby dać się wykopać z Nieba? Mieć na pieńku z większością Archaniołów oraz być posądzonym przez młodszego brata o zabójstwo swojego bliźniaka. A, no i być najwyższym rangą Serafinem, w innym chórze od tysiącleci wąchałbyś kwiatki od spodu.
Co robisz, gdy już lądujesz na Ziemi ze związanymi skrzydłami? Szukasz pracy, bo weź tu przeżyj kilkadziesiąt wieków bez grosza przy duszy (chyba, że lubisz jeść glebę i chodzić nago). Praca, oczywiście, musi być miła i przyjemna, coś, co można bez problemów wykonywać w każdym miejscu na świecie - w końcu będąc nieśmiertelnym, na dodatek nie starzejącym się typem, trzeba co jakiś czas zmieniać miejsce zamieszkania, bo gdy "dożyjesz" setki w jednym mieście, a wyglądasz na dwadzieścia lat plus, możesz przez przypadek spłonąć na stosie.
Seraf wybiera bardzo niepozorną robotę, w której jest naprawdę dobry (a to, że sprzedawanie swojego ciała nie przystoi aniołowi, to już szczegół i nie, nie robi na placu budowy).
Po kilku tysiącach lat przerzuca się z bycia męską dziwką na nieco mniej wyzywające zajęcie, zwane dalej tańcem na rurze w gejowskich klubach, chociaż na boku w dalszym ciągu przyjmuje klientów, przecież pieniądze nie człowiek, piechotą nie chodzą. W wolne dni za to pomaga w schroniskach, znaczną część zarobionych pieniędzy przeznaczając właśnie na pomoc bezdomnym zwierzętom.
Ale, cholera, gdyby wiedział, że w pewnym momencie ulegnie słabości i się zakocha, to wybrałby śmierć zamiast wygnania.

Szukam przyszłej miłości dla aniołka i kij z tym, kim on będzie - demonem, innym aniołem, człowiekiem, wampirem czy meduzą.
Tylko błagam nie meduzą, nie przeżyję tego. ;;



~Spin-off~


Ma vhenan
Hawke na zachętę!
Kocie legowisko. Iwantt10

~UWAGA, SPOILERY DO DRAGON AGE, AKCJA PO TRESPASSER DLC~:


Ostatnio zmieniony przez Kocur dnia Nie Paź 29, 2017 10:57 pm, w całości zmieniany 8 razy (Reason for editing : poprawkiestetyczneiwogólemnóstwodupereli)
Powrót do góry Go down
 
Kocie legowisko.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: