Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Come here

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
WargChameleon
Warg

Data przyłączenia : 12/10/2017
Liczba postów : 4
Come here Tumblr_osjo3kif3J1w4xnduo1_400


Come here Empty
PisanieTemat: Come here   Come here EmptySob Lis 04, 2017 1:27 am

Informator

• Odpisy nie pojawią się po pięciu minutach. Bardzo możliwe, że nie pojawią się również w tym samym dniu. Oczywiście postaram się odpisywać jak najszybciej, ale praca oraz studia skutecznie uniemożliwiają mi płynną wymianę postów. Odpowiedzi mogą pojawić się nawet po tygodniu. Co nie oznacza, że zaniedbuję opowieść.

• Pisanie ma wiązać się z przyjemnością. Jeśli jakiś aspekt wspólnego pisania nam się nie podoba dajmy sobie o tym znać w wiadomościach, bez obrażania się na siebie i pretensji. W razie skrajnego niedopasowania, nie bójmy się przerwać RP.

• Wszystko ma znaczenie. Postacie, fabuła, słowa, akcja, emocje. Niczego nie chcę pomijać, wszystkie elementy opowiadania są dla mnie równie ważne. Od dobrze napisanych postaci, po ciekawą fabułę i wartką akcję.

• Nikt nie jest idealny, a ja nie widzę przeszkód, aby wzajemnie się dopełniać. Jeśli widzisz, że w mojej postaci coś nie gra, historia którą stworzyłam nie trzyma się kupy, a akcja stanęła w miejscu – piszmy o tym na priv. Bardzo cenię sobie wzajemne uwagi i spostrzeżenia. Najlepiej tworzy mi się historię, którą można wzajemnie omawiać i wymieniać się różnymi pomysłami, nie tylko gdy coś idzie nie tak.

• Uwielbiam pisać na temat opowiadania, postaci, sytuacji w nich występujących, czy ogólnie – rozmawiać. Nie wymagam, żeby marnować na to czas, gdy ktoś nie lubi, jednak byłoby mi niezmiernie miło~

• Co ważne: fabuła musi mieć jakiś sens i cel. Nie lubię pisania o niczym, lania wody i utknięcia w martwym punkcie, gdzie postaci i akcja do niczego właściwie nie zmierzają, a pisanie i wymyślanie kolejnej nic nie wnoszącej dyskusji tylko męczy. Powinno być ciekawie i porywająco, a myślę, że jest to możliwe gdy oprócz romansu mamy jeszcze jakiś wątek fabularny.

Na koniec kilka tematów – ulubieńców.
Mafia, gangi, broń, narkotyki, prostytuacja, ogólnie rzecz biorąc – nielegalne organizacje, łamanie prawa, krew, łzy, uzależnienia i używki. Jest mi obojętne w jakie realia wciśniemy te elementy. Tak samo będę się cieszyć z pisania o wojnach narkotykowych gangów, jak również średniwiecznych złodziejach i cyberpunkowej, informatycznej mafii.
Lubię relacje z dużą różnicą wieku. Bez pedofilii.  

----

I

Jest to jedynie ogólny, chaotyczny zarys.
Mafia, gang, tajna organizacja rządowa lub cokolwiek podobnego. Czas rzeczywisty, antyutopia, cyberpunk – również jest mi obojętne, byle dobrze dopasować cel bohaterów. Gość od brudnej roboty (były wojskowy?), zajmujący się wyłudzaniami/zabójstwami/napaściami/wszystkim na raz, do swojego kolejnego zadania potrzebuje informatyka. Przyzwyczajony do pracy z ludźmi sprawnymi fizycznie, podpożądkowanymi i generalnie zdającymi sobie sprawę z zagrożeń wszystkich wymienionych wyżej obowiązków, zmuszony jest do współpracy z hakerem, którego jedynymi zdolnościami są te w wirtualnej rzeczywistości. Niestety bez niego nie są w stanie wykonać zadania, a z nim jest jeszcze ciężej.
Nie chciałabym tutaj stereotypowego rozpatrzenia postaci. Mam ochotę na głębsze charaktery i ciekawą fabułę z wartką akcją. Preferowałabym pisanie hakerem.
Powrót do góry Go down
 
Come here
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: