Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pomysły Błyskawiczne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ChidøriChibi Seme
Chidøri

Data przyłączenia : 15/04/2018
Liczba postów : 8
Pomysły Błyskawiczne Tumblr_ml10wiCxYJ1rxagu2o1_500

Cytat : "Why, hello there!"

Pomysły Błyskawiczne Empty
PisanieTemat: Pomysły Błyskawiczne   Pomysły Błyskawiczne EmptyNie Kwi 15, 2018 11:09 pm

ıllıllı Why, Hello There! ıllıllı

Pozwolę sobie na początek dodać coś od ciebie, ale tak tylko by było wiadomo co i jak, oraz gdzie.
✔️ Długość tego jak pisze jest zależna od mojego nastawienia. Raz może to być ściana tekstu, a raz krótszy materiał.
✔️ Staram się zwracać uwagę na interpunkcję oraz ortografię, ale nie zawsze mi to wychodzi. Przepraszam za uszkodzenie wzroku bykami.
✔️ Mam nadmiar wolnego czasu więc jeśli chce ktoś coś po prostu napisać to zapraszam na PW. Wystarczy zawołać.
✔️ Jestem Top'em, ale to nie znaczy, że zawsze będę nim pisać. Może się zdarzyć również iż w końcu zachce mi się napisać coś od nie dupy strony! HA.
✔️ Jestem irytującym stworzeniem.

No to teraz zarzucę kilkoma pomysłami, które chodzą mi po głowie od pewnego czasu. Zazwyczaj poszukiwany jest uksieł. (Tak, uke.)

▀▄▀▄  FANTASTYKA  ▄▀▄▀


Leśny Stróż

Wielkie polowanie rozpoczęte. Okres, w którym wszystkie szlacheckie rodziny postanawiają chwycić za broń i udać się w las tylko po to, aby ubić lisa. Taki też plan miał młody X który pierwszy raz w swoim życiu miał udać się na takie polowanie! Był naprawdę cały w skowronkach gdy na swym rumaku galopem zmierzał w stronę lasu. Jako bogaty dzieciak marzył tylko o schwytaniu znakomitego łupu, który kolejno zostanie przerobiony na kłębek skóry, a następnie ładną pelerynkę dla matki lub przyszłej ukochanej. Kto by się jednak spodziewał, że podczas pierwszego strzału koń się spłoszy? Pędem ruszył w głąb lasu, a biedny chłopina nie mógł ujarzmić przerażonego zwierzęcia. Łupnął na ziemię wypadając z siodła, a zwierze pobiegło dalej przed siebie. Gdy tylko się ocknął przed twarzą ukazał mu się dziwny stwór... Y, który tył posiadał zupełnie jak u konia, ale zamiast głowy miał pół ludzkiego ciała i wyciągał właśnie do niego swoją dłoń...

X poszukiwany.

Uwaga jest taka, że tutaj raczej żadnych BLISKICH kontaktów nie ma prawa wystąpić. Po prostu taki sobie luźny romans.


Stereotypowy Wampir

Tyle mitów krążących na temat krwiopijców czających się w ciemnych uliczkach. X jakoś nie był zbyt przejęty takimi bajeczkami, które miały jedynie postraszyć dzieciaki by nie zapuszczały się w takie miejsca. Sam on jednak nie wierzył w te legendarne niby majestatyczne stworzenia. Niestety musiał mu się nawinąć Y, który... niestety łasił się na niesamowicie słodka krew X.
Czy w końcu uwierzy?

Y poszukiwany.

Jedyne co mam tu do powiedzenia... Oczekuję po tej opowieści po prostu trochę śmiechu z niedowiarkiem, który oczywiście jest X - seme.


Złapać Szkodnika!

W tym świecie ludzie i pół zwierzęce-człeki żyły ramie w ramię. Nie zawsze dogadywały się ze sobą w zupełności, ale co prawda się starali. Niestety X wydawał się kompletnie ignorować ludzkie zasady, które zakazywały włażeniu komuś do ogródka oraz zabieraniu plonów! Wygłodniały, bezdomny pół szop jednak po prostu się uwziął! Najgorsze jednak było to, że dom zamieszkiwał młody szlachcic Y, który pałał ogromną nienawiścią do tych pokracznych stworów.

X poszukiwany.

Brak Uwag.


Pomiędzy wodą, ogniem i ziemią..

Szkoła dla wybitnie uzdolnionych magów, którzy wykazują potencjał we władaniu żywiołami? Dołóżmy do tego pewien romans pomiędzy dwoma zwyczajnymi uczniami, a może jednak nie zwyczajnymi?
X to chłopak o naprawdę wielkich zdolnościach posługiwania się cieczami. Nie tylko wodą, a wszystkim co płynne. Do tej pory nikt w tak młodym wieku nie opanował tej techniki do perfekcji! Jemu się to udało!
Y typowa sierota, w której jednak drzemią ukryte zdolności. Na jego polecenie ziemia może się rozstąpić, a pustkowie zalać bujną zielenią.
Jak każdy wie zieleń bez wody żyć nie może, ale czy ta cicha tajemnica, którą skrywają pomiędzy sobą chłopcy przetrwa nagły zwrot akcji pojawiającego się na horyzoncie Z?
Z to nikt inny jak jeden z rodziny królewskiej, który ogniem posługuje się codziennie. Co jeśli jego wybryki oraz arogancja pewnego razu spróbują spalić nieszczęsną zieleń by zaznać trochę ochłody dzięki wodzie?

Z oraz X poszukiwani!

Tak, fabuła na 3 chętne dusze, ale tym razem to ja chcę się wcielić w rolę niewinnego maga ziemi.


▀▄▀▄  REALIA  ▄▀▄▀

Ciemność Widzę!

Pamiętasz te kolorowe zachody słońca? Światło odbijające się od tafli jeziora nad którym mieszkali... Niestety widoków tych więcej nie ujrzał. X stracił wzrok jakiś rok temu i do teraz z bólem serca nie potrafi się przyzwyczaić do swojego nowego życia. Bycie ślepym spowodowało, że stracił bliską mu ukochaną, a zyskał... natrętnego przyjaciela, który codziennie przychodził go zagadywać! Y to po prostu uparty sąsiad. Dzień w dzień przyłaził, ale tylko po to by po kryjomu napawać się widokiem pięknej twarzyczki X! Do czego doprowadzi ta znajomość?

Y poszukiwany.

Tutaj również chciałabym... zasmakować ślepca, bo taką mam chęć. Zukesić go, tak po prostu.


Piff Paff Bum!

Spokojny wdech. Opanowanie. Koncentracja...
Palec powoli nacisnął spust. Oczywiście, że trafił. Perfekcyjnie w głowę biznesmena, którego miał za zadanie ściągnąć. X to jeden z lepszych snajperów, któremu jeszcze nigdy nie zdarzyło się chybić, ale do czasu... Spotkanie Y było najgorszym dniem w jego życiu. Nowy współlokator, a do tego partner w dziedzinie morderstw na zlecenie. Szkoda tylko, że X zamiast się cieszyć strasznie narzeka na postawę nic nie umiejącego syna swojego szefa.



▀▄▀▄  OTAKU  ▄▀▄▀

Naruto Shippuuden

Shikamaru x Kiba

Naruto x Sai

Deidara x Sasori

Owari no Seraph

Mikalea x Ferid Bathory/Lacus Welt/Yuu


▀▄▀▄  SPIN-OFF  ▄▀▄▀

TMNT
Donatello x Leonardo
Powrót do góry Go down
 
Pomysły Błyskawiczne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomysły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: