Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 szukam kogoś do yaoi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
AzMoraInnocent Uke
AzMora

Data przyłączenia : 30/04/2018
Liczba postów : 19
Cytat : Do you prefer bad or good boy, my Seme?
Wiek : 25

szukam kogoś do yaoi Empty
PisanieTemat: szukam kogoś do yaoi   szukam kogoś do yaoi EmptyPon Kwi 30, 2018 1:01 pm

AzMora jest zawsze pełen pomysłów i otwarty niemalże na każdą tematykę (z wyjątkiem country i sci-fi z robotami w roli głównej). Odnajduje się w fabułach subtelnych i delikatnych, ale i w ostrych, gdzie nie znane są nam granice. Szczególnie kocham fantastykę i intrygi zamkowe, kreowanie uniwersum i postaci drugoplanowych, sceny page 18. Moje postacie są pasywami, o wyglądach anime/art (mogę też pisać realnymi, ale mniej mi się takie podobają), często typowo ukesiastymi z wyglądu (metr pięśćdziesiąt, duże oczy, te sprawy), ale zdarzają się też bardziej męscy panowie w moim wykonaniu, do metr osiemdziesiąt, bo wielkimi mięśniakami pisać jakoś nie potrafię.

Jestem wstanie zaoferować dużą aktywność (nawet kilka odpisów dziennie) i duże zaangażowanie. Co do szczegółów wspólnego opowiadania, najchętniej omówię je na PW lub GG (61574155). Zawsze mam w zanadrzu jakieś swoje motywy do rozwinięcia, ale chętnie popiszę także coś Twojego. Wręcz schlebia mi, gdy widzę zaangażowanie z tej drugiej strony.

Nie boję się tematów religijnych, dużej seksualności w opowiadaniu, niewolnictwa, dewiacji, przemocy, toksycznych związków, krwi, okrucieństwa, gwałtów, i tym podobnych rzeczy, co nie znaczy, że nie umiem pisać też zwykłego romansidła bądź wręcz cukierkowatej miłości (albo kombo - cukierkowate maleństwo a brane w bdsm jak xd). Lubię zmiany, lubię wyzwania, biorę co dasz!

Po więcej o mnie zapraszam na wymieniony powyżej kontakt. Lubie zarówno pieszczoty jak i gryzienie, więc o charakter Swojej postaci się nie martw.
Powrót do góry Go down
 
szukam kogoś do yaoi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» szukam
» W pogoni za marzeniami - czyli szukam strony do pisania!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: