CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

Wszystko i nic...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
VendettaChameleon

Data przyłączenia : 13/06/2018
Liczba postów : 2
Female

PisanieTemat: Wszystko i nic...    Sro Cze 13, 2018 9:35 pm

Witam, jestem Vendetta ale na nikim się mścić (chyba) nie zamierzam. Tym bardziej krwawo.
Szukam, mam nadzieję, czegoś co jest do spełnienia możliwe, mianowicie rp fabularnego, które mnie zaczaruje, zaciekawi i sprawi, iż będę mieć chęć je kontynuować.
Nie poszukuje prostego cyberka pisanego relacją pan x pan, pani x pani czy innego takiego. Oczywiście, miłość męsko - męska jak najbardziej pojawić się może.(Damsko- damska w sumie też, czemu nie) Acz nacisk jednak kładę na fabułę.
Jaką, zapytasz? Piszę wszystko cóż sobie zamarzysz i w co tylko damy radę tchnąć życie. Od fantastyki po postapo, czy też cyberpunk. Marzy ci się rp w starożytnej Grecji? Nie ma problemu, z wielką chęcią. Połączenie przyszłościowej utopii i fantastyki? Okej! Horror z klątwą ciążącą na bohaterach? Jasne!
Zawsze piszę stroną uległą, acz nie myśl, iż za każdym razem jest to ten sam typ osobowości ze zmienionym imieniem. Charaktery mych postaci stanowią istny wachlarz, więc z pewnością, powinniśmy się dogadać.

Mam jednak swoje wymagania i jeżeli do tego czasu cię nie speszyłam, to miło by było, gdybyś je przeczytał, bądź przeczytała
>Nie akceptuje jednolinijkowców, minimum słów to 250- 300. Nie znaczy iż musisz zaraz ,,lać wodę'' na kilka stron za każdym razem. Jednak milej jest gdy całość jest rozwinięta chociaż na tą ilość 300 słówek, nie sądzisz?
>Nie wymagam odpisów codziennie, wiadomo, szkoła, praca, wyjazdy i tak dalej. Brak weny też się wkradnie. Jednak miła byłaby systematyczność 1 odpisu w tygodniu.
> Bardzo szanuję swoje postacie, co przez to rozumiem? A to że dając im ,,życie'' w opowiadaniu, postępuje według ich charakteru i usposobienia. I nie akceptuje decydowania za nie. Gdyż mogę cię zapewnić, że nie jesteś jasnowidzem i nie siedzisz mi w główce (Mam nadzieję że tam nie siedzisz, bo chyba nie jesteś od Cthulhu by to robić? D: )
>Piszę jedynie na prywatnych komunikatorach typu gg czy discord (W razie jak korzystasz z innego, założyć mogę, acz fb nie posiadam i nie zamierzam )

I na koniec: Wiem że relacje postaci i piszących to dwie różne bajki, acz byłoby miło, gdyby ten kontakt między autorami przebiegał normalnie:3. Bez zbędnego chamstwa i formalności, bądźmy dla siebie po prostu naturalni.

Mam nadzieję, iż znajdzie się osoba chociaż jedna, podzielająca moją pasje pisania od serca. Nie jestem może nie wiadomo jakim artystą, acz pisać bardzo lubię i szukam po prostu czegoś nowego.

Oto mój numer gg: 59306757 (niech cię avek nie speszy)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Wszystko i nic...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» jeszcze tu nie jestem miesiąc a już wszystko wyrozumiem
» Rzut w puszkę
» Toksyczny związek a małżeństwo wg. Biblii
» Rozwód - wszystko na ten temat
» Szczepionki