Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Fantastyka itd.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
OmnibusChibi Seme
Omnibus

Data przyłączenia : 16/05/2018
Liczba postów : 65

Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. EmptySro Cze 27, 2018 1:15 am

Przechodząc od razu do pomysłu.

Zawsze chciałem napisać coś w klimatach Egiptu, lecz z dodatkiem fantastycznych elementów. Faraonem byłaby więc hybryda kota i człowieka, czyli typowy neco boy, znany z anime(przykładowy wygląd: https://www.fotosik.pl/zdjecie/2b4f3b731a489636 ). Władcy Ci bardzo obawiali się śmierci, dlatego w tej wersji, magicznego Egiptu zamiast budować piramidy, niewoliliby Dżiny/demony(przykładowy wygląd: https://www.fotosik.pl/zdjecie/662fd06fb0499164 ). Bowiem obcowanie z tymi nadnaturalnymi istotami, zapewniałoby długowieczność. Problem w tym, że dżin z natury jest upierdliwy, więc dla młodego faraona byłby to test męstwa i inteligencji.

Zajęte.
Powrót do góry Go down
OmnibusChibi Seme
Omnibus

Data przyłączenia : 16/05/2018
Liczba postów : 65

Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Re: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. EmptyNie Lip 01, 2018 1:44 pm

Gra MMO, którą ściągnąłem, podsunęła mi nowy pomysł na zaczęcie historii. Co do świata, to byłby dalece zaawansowany technicznie, gdzieś na poziomie tego ze star wars. Uke byłby bardzo dobrym hakerem, niestety te umiejętności sprowadziły na niego tylko niesczeźnięcie. Ponieważ zostałby porwany przez przez jakąś mafie, żeby włamywać się do baz danych i oczyszczać ludzi. Zaś seme byłby typem smugglera i przypadkiem zrobił nalot na miejsce w którym więziono uke. Myślę, że takie opowiadanie daje dużo możliwości, bo ilość planet i kultur może prawie być nieskończona.
Powrót do góry Go down
OmnibusChibi Seme
Omnibus

Data przyłączenia : 16/05/2018
Liczba postów : 65

Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Re: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. EmptySro Lip 04, 2018 1:28 pm

Jeszcze jeden nowy pomysł, ten pasowałby zarówno do naszego"nudnego" świata, jak i  jakiegoś fantasy. Szło by to mniej więcej tak. Seme poślubiłby matkę uke która byłaby po rozwodzie. Ten zaś poczuwałby się jako jedyny mężczyzna, który może ją obronić przed następną męską świnią, która będzie mu traktować mamuśkę w zły sposób. Więc z początku będzie agresywny wobec seme, starając wywalić go z domu. W końcu jednak zostaną sam na sam i okaże się, że nowy ojciec, chce poznać syna bardziej niż by na to granice przyzwoitości pozwalały.

zajęte.
Powrót do góry Go down
OmnibusChibi Seme
Omnibus

Data przyłączenia : 16/05/2018
Liczba postów : 65

Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Re: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. EmptySro Lut 20, 2019 11:37 am

Zawsze lubiłem te serie przygotówek z Sherlockiem Holmesem i pomyślałem, że ten schemat można by przerzucić na opowiadania. Uke byłby detektywem, czyli musiał by być bardzo inteligentny i dociekliwy. Zaś seme robiłby za ochronę, bo jak ktoś zadaje niezbyt wygodne pytania, może dojść do przemocy. Wolałbym tez świat fantasy, żeby można było używać magi w ewentualnych starciach.
Powrót do góry Go down
OmnibusChibi Seme
Omnibus

Data przyłączenia : 16/05/2018
Liczba postów : 65

Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Re: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. EmptyNie Kwi 21, 2019 6:18 pm

Nowy pomysł.

Uke/swich byłby młodym demonem, żyjącym razem z swym klanem gdzieś w ukrytym zamczysku. Jak to młodzieniec, byłby bardzo znudzony i chciał opuścić dom, żeby zobaczyć świat. Był zafascynowany, bo co jakiś czas dostarczano im ludzkich niewolników i inne bestie, z których to czarty wydobywałyby dusze i używały ich jako waluty. Seme prowadziłby jedną z takich karawan. Młodzieniec więc wykorzystałby zamieszanie, wkradł do jednego z wozów i w ten sposób wydostał z zamku. Sprowadzając tylko na karawaniarza kłopoty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Fantastyka itd. Empty
PisanieTemat: Re: Fantastyka itd.   Fantastyka itd. Empty

Powrót do góry Go down
 
Fantastyka itd.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: