Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kielich pożądania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
AegyoFlaming Uke
Aegyo

Data przyłączenia : 31/07/2017
Liczba postów : 61
Kielich pożądania - Page 2 1dea0656e2b02e9164c28a8a70199c39

Cytat : “Stars, hide your fires; Let not light see my black and deep desires.”

Kielich pożądania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Kielich pożądania   Kielich pożądania - Page 2 EmptyCzw Cze 27, 2019 7:32 pm

First topic message reminder :

Świata magiczno-technologicznego po przemianach. Z jednej strony mamy istoty typu elfy, a z drugiej ludzi. W pewnym momencie w tym świecie doszło do rewolty, pół-fae doprowadził do upadku wszechpotężnych magicznych istot. Magia odeszła od nich na zawsze, przechodząc pod władanie ludzi - zaś fae w ramach kary stali się już tylko niemal nieśmiertelni, musząc przystosować się do nowej rzeczywistości.

Gaeleath Vaudrey & Edgar Fletcher
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
AegyoFlaming Uke
Aegyo

Data przyłączenia : 31/07/2017
Liczba postów : 61
Kielich pożądania - Page 2 1dea0656e2b02e9164c28a8a70199c39

Cytat : “Stars, hide your fires; Let not light see my black and deep desires.”

Kielich pożądania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kielich pożądania   Kielich pożądania - Page 2 EmptySob Lip 13, 2019 7:54 pm

Edgar, gdy został zaproszony, to zebrał się, wziął swoją torbę sportową i poszedł do wyznaczonego gabinetu. Innego niż ostatnio.
Elf nie był zadowolony na jego widok, sam Fletcher uśmiechnął się gorzko.
-Dzień dobry, chociaż może nie do końca dobry, nieważne-coraz częściej zdarzało mu się prowadzić monologi samemu ze sobą podczas których się spierał.
-Chcę sprzedać artefakty. Nie są potrzebne Bailey’owi, a mi tym bardziej-wziął torbę sportową na kolana, rozsunął i zaczął wyjmować powoli rzeczy.-Nie znam się na tym, nie mam siły samemu się tym zająć, a muszę uporządkować życie-westchnął i na chwilę się zawiesił.
Dopiero po chwili zaczął grzebać po kieszeniach. Wyjął kartkę z zeszytu, rozłożył ją i próbował zmniejszyć zagniecenia powstałe na niej.
-Spisałem za ile i jaki kupiłem, nie łudzę się na sprzedaż z zyskiem, więc chcę po prostu być jak najmniej stratny-podał listę elfowi.-Skoro oszukali mnie w tylu kwestiach, to pewnie ceny niektórych z nich były zawyżone parokrotnie.-wzruszył ramionami.
Edgar popatrzył przez okno. Było mu wstyd za to co wydarzyło się ostatnio.
-Chciałem jeszcze raz przeprosić za ostatnią moją wizytę. Nie powinienem był się tak zachowywać-nawet na chwilę nie spojrzał na elfa. Było mu tak łatwiej.
Powrót do góry Go down
 
Kielich pożądania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Gurges ater-
Skocz do: