Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 ojojo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
jojoChameleon
jojo

Data przyłączenia : 03/07/2018
Liczba postów : 28
Cytat : "i hate going to the kitchen to find out I'm the only snack in this house."

ojojo Empty
PisanieTemat: ojojo   ojojo EmptyPią Paź 18, 2019 6:25 pm

ojojo Tenor

~~.~~

1. Piszę jako bottom. Miałam wiele podejść do switchy i topów, ale zdecydowanie nie leży to w mojej strefie komfortu. Nie znaczy to jednak, że moje postacie są schematycznymi ukesiami, nie zamykajcie mnie w szufladce.
2. Nie lubię lać wody i wlec się z wątkami idącymi jak krew z nosa, ale nie lubię także napisać trzech zdań i do widzenia. Zazwyczaj wychodzą mi takie “na długość avataru”, czasem mniej, czasem więcej. Ma być po prostu ciekawie. jakość > ilość
3. Bardzo szanuje prowadzenie NPC i kreowanie ze mną świata. Sama bardzo chętnie to robię, bo uważam, że dodaje to kolorów rozgrywce, więc ten ficzur jest 10/10.
4. Z reguły wolę arty, ale nie mam problemu ze znalezieniem realnego wizerunku. Jeśli ten problem wystąpi, to o nim powiem c:
5. Zwykle z uporem maniaka sprawdzam odpisy co 5 sekund, więc jak nie odpisuję dłużej, albo się nie odzywam to znaczy, że: internet zlagował i wiadomość się nie wysłała/ życie mnie pochłonęło, wzywajcie policję/smutno mi i zbieram manę/obowiązki i deadline mnie dopadły. Ale wracam! Uwielbiam pisać, więc zawsze wracam niczym syn marnotrawny.
6. Pisałam dużo scen erotycznych, ale prywatnie, nigdy na forum. Z tego powodu czuję się trochę onieśmielona pisać owe sceny jawnie, ale zobaczymy co życie przyniesie. Może się okazać, że się rozszaleje jak wariat :V

~~.~~

I. Photographer with benefits
okruchy życia
Y jest sławnym i rozchwytywanym przez media modelem, głównie przez swój niezwykle urokliwy wizerunek i wielkie, szczodre serce w połączeniu z ognistymi sesjami do magazynów oraz perfekcyjnie wykonaną robotą gdziekolwiek się nie pojawi. Podczas jednego z projektów podejmuje współpracę z cenionym fotografem. Wyniki ich starań są niezwykle wyczekiwane przez wszystkich dookoła, bo w końcu musi wyjść coś dobrego spod rąk osób, o których się teraz najczęściej mówi w tym biznesie, prawda?
Co chcem: W mojej wizji jest to bardzo urocza fabuła pełna słodkich całusów w czoło i przeplatana pikantnymi dramami na social mediach oraz ploteczkami z pudelka. Z czasem jednak niektóre całusy mogą wyrwać się spod kontroli, a dłonie zawędrować tam gdzie nie trzeba~

Szukam fotografa


II. Handcuff me
okruchy życia/gangsterka
Sytuacja wygląda tak: w mieście pojawiły się plotki, że największy konfident w historii wrócił do Nowego Jorku i osiedlił się na Brooklynie. Chodząca encyklopedia wiedzy na temat połowy podziemnych interesów na Bronxie jest na wyciągnięcie ręki i aż się prosi o zwerbowanie go do współpracy. Problem jest tylko taki: jak nakłonić byłego gangstera do współpracy z policją i jak koledzy z pracy na to zareagują?
Co chcem: Ogólnie to mam ten pomysł bardzo rozpisany i w ogóle pełna konspira, będą wybuchy, pościgi, dzikie imprezy w nocnych klubach, dziwki i koks dużo dram natury problemów egzystencjalnych i sprzecznych emocji. Wymagam jednak pomocy co do tworzenia świata, ciągnięcia ze mną fabuły i prowadzenia NPCów, bo no :C no tak samej to pisać to frajersko.

Szukam policjanta


III. Yes, my Lord.
M&A
Pewna bardzo znana historia młodego panicza i jego sługi spędza mi sen z powiek. Mam wielką ochotę napisać coś albo bardzo podobnego, albo mocno inspirowanego Black Butlerem, co tu więcej pisać.
Szukam lokaja
Powrót do góry Go down
 
ojojo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: