Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dont cha wish your boyfriend* was hot like me

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
predzejswiniezacznalatacFlaming Uke
predzejswiniezacznalatac

Data przyłączenia : 18/10/2019
Liczba postów : 2
Cytat : Hotter than your ex, better than your next
Wiek : 23

Dont cha wish your boyfriend* was hot like me Empty
PisanieTemat: Dont cha wish your boyfriend* was hot like me   Dont cha wish your boyfriend* was hot like me EmptyPią Paź 18, 2019 11:28 pm

Na początek chciałabym się przywitać.
Dopiero co dwie/maybe trzy godzinki temu odkryłam te forum i stwierdziłam ,,why not, raz się kurde żyje.'' Teoretycznie taka ze mnie trochę świeżynka(w praktyce niekoniecznie) i w sumie tak dla śmiechu dałam na przywitanie przerobiony fragment piosenki The Pussycat Dolls- ,,Don't cha'', którą podśpiewuje z psiapsą od paru lat.
Więc tak- jak wspomniałam wcześniej, samo pisanie z kimś praktykuje już od paru dobrych lat, jeśli miałabym to jakoś zliczyć, to na pewno byłoby to już z jakieś siedem.
Nie przedłużam, to nie portal randkowy- jeśli coś was zainteresowało z poniższych propozycji, naszło was coś, czytając którąś z niewielu, poniższych fabuł, to oczywiście zapraszam z tym na priv, chętnie poczytam inne, wymyślone uniwersa <3


1. Fight the feeling
Fabuła lekko inspirowana ,,Love or Hate'', znajomość tego raczej niepotrzebna

X jest rozchwytywanym dziennikarzem, który słynie z przeprowadzania wywiadów ze sławnymi osobami, dorywczo zajmuje się pisaniem krótkich, erotycznych opowiadań dla magazynów dla dorosłych pod innym pseudonimem- wie o tym jedynie garstka ludzi. Jest młodzieńcem o intrygującej urodzie i zadziwiająco tajemniczym spojrzeniu, a dodatkowo dzięki swojej towarzyskiej osobowości zdobywa coraz większą rzesze fanów i kontaktów. W końcu jednak dostaje, ku swojemu zaskoczeniu, propozycje przeprowadzenia wywiadu u fotografa, który słynie z robienia zdjęć erotycznych oraz ''nasyconych seksualnością''.
Wzbudzają one kontrowersje wśród społeczeństwa, w końcu wiele zdjęć ma charakter homoseksualny, przez co dużo magazynów chce przeprowadzić z taką odważną, ich zdaniem, personą wywiad. Jednak dotychczas Y, owy fotograf, nie zgadzał się na nie i ignorował każde pytanie w tej sprawie. Aż do momentu, gdy natknął się w jednym z magazynów na opowiadanie, które przypominało mu o jego własnym przeżyciu seksualnym. Kojarząc fakty, zgadza się na wywiad z magazynem X, gdzie to on sam miałby przeprowadzać z nim rozmowę.
X jednak nie spodziewa się, że Y zaproponuje mu sesje zdjęciową, do czego ich to wszystko doprowadzi?

Prostując X oraz Y znają się z liceum, jednak nie mieli oni tam dużego wpływu na siebie nawzajem. Poznali się bliżej dopiero na jednej z urządzanych imprez, gdzie dali się poddać wzajemnie upojeniu alkoholowemu. Po tym incydencie Y próbował się z X skontaktować, jednak przeprowadził się on do Nowego Yorku.
Ogólnie chciałabym tu mieć ten klimat, przez co wszystko staje w gardle i wręcz z niecierpliwością oczekuje się nowych odpisów, to jest raczej ten rodzaj fabuły. Zaś wiek postaci waha się na 24-28 lat.

Dział: Okruchy życia
Szukam: Y- ofc seme
Status: Aktywny



2. Gastronomiczne combo
Bycie barmanem w tych czasach jest jednym z bardziej luźnych zawodów- dlatego też wybrał go X, który nie dość, że bardzo lubi kontakt z ludźmi, to jeszcze robi to, co sprawia mu przyjemność. Pracuje w lokalu, który za dnia funkcjonuje jako restauracja, a w nocy otwierają się drzwi do podziemnego lokalu, gdzie muzykę słychać do szóstej rano.
Y jest synem właściciela, który dorobił się na restauracjach fortuny, znajomości i poważania w mieście.
Młodzieńcy są w tym samym wieku i spotykają się oczywiście w restauracji, w której pracuje X. Y chce, by ten zrobił mu kawę, potem mimochodem rozpoczyna z nim pogawędkę, siadając przy barze i tak zaczyna się ich znajomość, w której każdy z nich flirtuje ze sobą.
X jednak pobłaża troszkę Y, nie bierze go na poważnie, mimo zauroczenia jego osobą. Sprawy przybierają inny obrót, gdy przychodzi nie do pracy, lecz do klubu, by się zwyczajnie bawić i gdzie spotyka Y, który wydaje się nim bardziej zainteresowany niż kiedykolwiek wcześniej.
Jak to się rozstrzygnie oraz jaka będzie reakcja właściciela na rodzącą się między nimi relacje?

Powiem tak, widzę to następująco: Y to taki rozpuszczony typek, który zazwyczaj dostaje to, czego chce, ale próbuje udawać, że wcale taki nie jest, pokazując jaki to towarzyski i zabawny nie jest. Taki z niego trochę flirciarz.
X za to jest duszą towarzystwa, nigdy nie pogardzi nowymi znajomościami, zarówno tymi seksualnymi jak i po prostu przyjaznymi.

Dział: Okruchy życia
Szukam: Zarówno X i Y, jestem tak nakręcona na to, że mogę pisać dwie takie alternatywy- X jednak jako taki uke można rzec, Y-seme(zmienianie kombinacji dla urozmaicenia w czasie pisania, jestem na tak, jak dla mnie mega)
Status: Aktywny
Powrót do góry Go down
 
Dont cha wish your boyfriend* was hot like me
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: