Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dobre złego początki.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Słodka SzarlotkaChameleon
Słodka Szarlotka

Data przyłączenia : 21/02/2020
Liczba postów : 16

Dobre złego początki. Empty
PisanieTemat: Dobre złego początki.   Dobre złego początki. EmptyPią Lut 21, 2020 11:50 am

Poszukuję osoby, która zechciałaby popisać coś z motywem omegaverse.
Zależy mi na budowaniu relacji pomiędzy postaciami i stopniowym rozwoju akcji. Reszta jest całkowicie do dogadania, mogę się dostosować, chociaż jakiś tam przekorny pomysł chodzi mi po głowie ^^.
Zapraszam do kontaktu!
Powrót do góry Go down
Słodka SzarlotkaChameleon
Słodka Szarlotka

Data przyłączenia : 21/02/2020
Liczba postów : 16

Dobre złego początki. Empty
PisanieTemat: Re: Dobre złego początki.   Dobre złego początki. EmptyCzw Mar 19, 2020 8:26 pm

Dla tych, którzy chcieliby pograć switch'em.

X na pierwszy rzut oka jest normalnym młodzieńcem. Miłym (no chyba, że akurat jest skurwielem), uczynnym (no chyba, że akurat zdepcze twoje notatki), uległym (no chyba, że ma ochotę zwyczajnie cię zajechać)... Problem z X jest jednak taki, że ma w sobie dwie osobowości A i B. A boi się wszystkiego, zgadza się na wszystko i ciągle przeprasza, a B... B to zło wcielone, pan i władca. X musi chodzić do terapeuty, ale każdy jeden od niego ucieka. Poza Y... Y jest równie młody, co ambitny. Postanawia pomóc X i wyleczyć go z jego przypadłości. Co z tego wyniknie?
Szukam Y.
Powrót do góry Go down
 
Dobre złego początki.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dobre złego początki [Overwatch]
» Zmiany nie zawsze są dobre.
» Oddam w dobre (lub nie) ręce

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: