Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 I licked it so it's mine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ZhoraChameleon
Zhora

Data przyłączenia : 28/03/2020
Liczba postów : 22
Cytat : I hate to play these games but you’re driving me insane

I licked it so it's mine Empty
PisanieTemat: I licked it so it's mine   I licked it so it's mine EmptyPon Mar 30, 2020 10:28 pm

Come in piece or leave in pieces
(c)

X Najważniejsza informacja o mnie jako userce: jestem bułą. Miłą bułą, ewentualnie bułą-ninja, jednak sens pozostaje ten sam. Zaznaczam na wszelki wypadek, gdyby nie było to widoczne.
X Nie czuję się dobrze pisząc bardzo krótkie posty (mniejsze niż długość avatara), za swój średni przedział uznaję 400-600 słów, jak złapię flow to więcej, jak się dopiero rozgrzewam – to trochę mniej. Przeważnie staram się dopasować pod tym względem do drugiej osoby, ale jest dużo czynników mogących wpłynąć na mój słowotok. Podejrzewam u siebie tendencję do lania wody, sporo piszę o przemyśleniach postaci, które pociągają ze sobą jakieś dygresje; jeśli zacznę z tym przesadzać, to wystarczy mi to zakomunikować, jest szansa, że nie dostanę przez to zawału serca.
X Poprawność językowa mile widziana. Nie jestem grammar nazi, sama pewnie popełniam błędy znacznie częściej, niż mi się wydaje ( a moja kolejna skłonność to chyba wypluwanie przecinków, zamiast ich pożerania), ale cenię sobie możliwość płynnego przeczytania posta.
X Przyznaję się bez bicia, że często nie należę do osób szybko odpisujących. Miewam momenty, gdy odpowiadam tego samego, bądź następnego dnia, jednak częściej jest to w przedziale od tygodnia do miesiąca, niemniej można mnie kopać na pw. A nawet zalecam stosowanie takich metod.
X W zamierzchłych czasach korzystałam z realistycznych zdjęć wizerunkowych, jednak już dawno temu przerzuciłam się na arty i to je z pewnością preferuję.
X Ja nie gryzę, ale za swoje postacie nie odpowiadam.

I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
(c)

X Jest mi obojętne, czy gram postacią dominującą, czy też uległą, ale nie umiem w całkowicie pasywne pod względem działania jednostki. Nie stanowi też dla mnie problemu, gdy w rozgrywce obie postaci „switchują”, zamieniając się rolami w zależności od nastroju i okoliczności, a wręcz jest to opcja preferowana.
X Dobrze odnajduję się w szeroko pojmowanej fantastyce, w szczególności związanej ze wszelkiej maści istotami nadnaturalnymi, które na rzecz fabuły żyją i mają się różnie we współczesnym świecie, ale radzę sobie równie dobrze w klasycznym fantasy, cyberpunku, w porywach też w lekkim science-fiction. Mogę również zdecydować się na omegaverse (ale bez wątku mpregu), rzadziej na okruchy życia (chyba że mówimy o wartkim kryminale/gangsterce). Totalnie mam doświadczenie w prowadzeniu postaci sekretarza mafii (tudzież po prostu tych mendowatych).
X Wychodzę z założenia, że dobra drama nie jest zła, lubię skomplikowane relacje, bądź po prostu skomplikowany świat, choć wywołuje to we mnie masochistyczną frustrację (bo jestem tolerancyjną bułą do kwadratu i potem stukam w klawisze jak głupia). Nie oznacza to, że kręcę nosem na bardziej luźne wątki, a nawet chętnie popiszę jakąś komedię. Na bakier jestem z miłością od pierwszego wejrzenia, acz dopuszczam "chemiczny pociąg" bądź też kusi mnie wątek powiązany z reinkarnacją i ewentualnym ściąganiem się ku sobie, okraszonym odpowiednią ilością problemów i komplikacji.
X W sprawie ilości wątków seksualnych między postaciami jestem raczej neutralna (mogę całkowicie bez, mogę trochę z, mogę średnio z, mogę dużo z), aczkolwiek naprawdę doceniam fabułę, w szczególności, jeśli piszę z kimś po raz pierwszy i muszę się dobrze wczuć. Jak ktoś mnie zna… to mnie zna. Wszelkie relacje typu BDSM bardziej oparte na samym członie BD, niestraszna mi wanilia, ale mimo wszystko spora ilość kinków również nie. Niemniej najpierw dobry kontent.  
X Nie odnajduję się w ultra słodkich klimatach, sam fluff i bezgraniczna miłość niekoniecznie są moim konikiem. Nie bawię się również w fabuły powiązane w jakiś bardzo mocny sposób z kościołem (głównie nie kręci mnie granie księdzem, ale tego typu postacie NPC, czy jakieś sekty na potrzeby kryminału, czy czegokolwiek innego, są już jak najbardziej akceptowalne), w scenach +18 nie bawi mnie hardcorowy sadyzm, czy masochizm i jakieś podobne do tego kwestie. Mogę pisać mrocznie i krwawo w fabule, ale podczas momentów erotycznych wolę jednak nie, tudzież nie bardzo mocno. Młodymi postaciami piszę naprawdę rzadko, wiek licealny to najmniej i raczej tylko przy okazji jakiegoś naprawdę intrygującego wątku.

Seduce and destroy
(c)

X Prawda jest taka, że preferuję wspólne ustalanie jakiegoś pomysłu, jednak niewątpliwie sporo rzeczy mi się kołacze pod czaszką i prędzej czy później je tutaj zamieszczę.
X Jeśli proponuję jakieś realia, czy przedstawiam zalążek fabularnego pomysłu, to przeważnie i tak zostawiam spory margines na wspólne ustalenia, a w to, kim jest druga postać, to raczej staram się jakoś specjalnie nie pchać.


UNTIL ETERNITY Aktualne.
Fantastyka | Wędrowanie dusz | Reinkarnacja | Światy alternatywne.

Spoiler:

DOGS OF WAR | Wstępnie zaklepane.
Fantastyka | Istoty nadnaturalne | Podziały | Walki

Spoiler:

_________________
You know I'm not a saint but I can make you pray
So get down on your knees, give me a reason I should stay(c)

I licked it so it's mine EU0QnpN

Wanna wrestle with me baby, here's a sneak little peak
You can dominate the game 'cause i'm tough(c)
Powrót do góry Go down
 
I licked it so it's mine
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» This city is mine... and so are you
» Meant to be MINE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona lusor :: Szukajcie a znajdziecie-
Skocz do: