Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 [ZAPRASZAM]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
DemyanOpportunist Seme
Demyan

Data przyłączenia : 28/06/2017
Liczba postów : 132
[ZAPRASZAM] IHmsY52

Cytat : I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.

[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] EmptySob Lip 01, 2017 10:49 pm

Poszukuję kogoś do pisania:
a). Krótkich (długość awatara) postów, dość częstych, tak, by nie sprawiało mi problemu napisanie ich w pracy na telefonie (i na takie odpisuję poza kolejką)
b). Rzadszych, ale długich i pełnych emocji postów - byle bez wodolejstwa do przesady. Rzadkie - nie oznacza także jednego posta na miesiąc. Absolutne minimum to 1 tygodniowo, super byłoby, gdyby dało się w tygodniu zmieścić trochę więcej c:

Jeśli chodzi o podziały - wolałabym, by były. Jeśli jednak ktoś bardzo, bardzo nie chce, to może uda mi się przełamać. Wolę także brać niedominujące strony, aczkolwiek typowym uke nie jestem i nie potrafię być. Przepadam za postaciami, które mimo bycia uległymi mają coś, co sprawia, że w jakiś sposób seme jest od nich zależny ; > Przejęciu inicjatywy nie mówię "nie", jeśli trzeba, więc sądzę, że się dogadamy.
Mogę także wziąć dominującą stronę, aczkolwiek to zależy od fabuły i współpiszącego. W zasadzie nie mam z tym problemów.

Tematyka?
- XIX wiek, Londyn. Proszę. Cokolwiek. Mogę mieć milion fabuł z tej epoki.
- Jeśli fantastyka to chciałabym coś z dżinami, feniksami (!) i innymi mniej oklepanymi od elfów, wampirów i demonów.
- Jakieś totalne postapo, gdzie trzeba walczyć o przetrwanie na każdym kroku. Klimat rodem z Metra albo całkowicie własnego uniwersum.
- Dramaty, skrzywienia, fetysze, bdsm we wszystkich wątkach mile widziane, poza tym wszelkie inne tematy także wchodzą w grę. Nie lubię prostych fabuł i prostych relacji.
- Kapitan x Zimowy Żołnierz - napisałabym coś z nimi, chociaż nie przepadam za pisaniem kanonami. Mimo to chciałabym kiedyś spróbować, jeśli znajdzie się osoba, która tego nie zepsuje i nie pozwoli mi tego zepsuć. Z całą pewnością celowałabym w tym wątku w dramę i odniesienia do przeszłości.

I odrobinę konkretniej (ale tylko odrobinę, bo wszystko trzeba dopracować):
1. Szkolny romans - Ostatnia klasa liceum, nowy nauczyciel na zastępstwie za wychowawczynię, która odeszła na urlop macierzyński.
Szukam dominującego nauczyciela i chciałabym sporo... akcji, która dotrwa do końca roku szkolnego. W zasadzie pełna dowolność, choć mam wyobrażenie kilku wydarzeń i jedną zachciankę, ale o tym na pw...

2. X jest uzależniony od... od wszystkiego. Nie funkcjonuje bez czegoś, co pozwala oderwać się od rzeczywistości - alkohol, leki, narkotyki. Z początku tylko na imprezach, potem zaczęło się walić coraz więcej i więcej, zaczyna brakować kasy, trzeba kombinować coraz bardziej, X zaczyna się zastanawiać nad zostaniem męską prostytutką, ale wtedy poznaje Y.
W zasadzie to zarys, wszystko mi jedno kogo szukam, aczkolwiek oczekuję poważnego podejścia do tematu i zero słodkości.

3. Dawni wrogowie/byli/konkurenci spotykają się po latach i muszą współpracować.
Korporacja/właściciele czegoś tam/redaktorzy w jednym wydawnictwie/detektywi - wsio. Od samego początku panuje między nimi niezrozumiałe napięcie, z którym nie mogą sobie poradzić.
Szukam bardziej dominującego.

4. Plus biorę wszystko z zakazanymi związkami, uwielbiam dużą różnicę wieku (ale młodsza postać MUSI być pełnoletnia - ostatecznie na granicy pełnoletniości), dlatego jeśli masz jakikolwiek pomysł, napisz, z pewnością się dogadamy.


Moja wyjątkowa zachcianka:
Cholernie chcę napisać coś, w ramach eksperymentu, w trzeciej osobie i w czasie TERAŹNIEJSZYM. Podobają mi się efekty, jakie można w ten sposób osiągnąć oraz uczucia, które można wydobyć, chciałabym, by to była na maksa głęboka, absorbująca fabuła, dlatego liczę, że zgłosi się ktoś ogarnięty, kto lubi eksperymentować, nie boi się wyzwań i spróbuje stworzyć ze mną coś takiego, że od samego czytania zaparują nam szyby w pokojach. To musiałaby być jakaś realistyczna, obyczajowa fabuła, gdzie więceej dzieje się w "środku" bohaterów, aniżeli na zewnątrz, choć liczę na dramy i bolesne rozterki. Oraz niekoniecznie na happy end.


PW!


Ostatnio zmieniony przez Demyan dnia Sro Lis 15, 2017 10:29 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
elffinkaOpportunist Seme
elffinka

Data przyłączenia : 27/06/2017
Liczba postów : 39
[ZAPRASZAM] Giphy

Cytat : (...) Bo dobra muzyka, nigdy się nie starzeje!! https://www.youtube.com/watch?v=VrO3bnZiwZY
Wiek : 26

[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: Re: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] EmptySob Lip 01, 2017 11:28 pm

Demyan napisał:
b). Rzadszych, ale długich i pełnych emocji postów - byle bez wodolejstwa do przesady. Rzadkie - nie oznacza także jednego posta na miesiąc. Absolutne minimum to 1 tygodniowo, super byłoby, gdyby dało się w tygodniu zmieścić trochę więcej c:


♥ Możemy coś razem wymyślić, coś mrocznego, złego, wypaczonego? :D
Z biedy zagram tylko seme, nie switcha jak chcesz. >D

♥ Kiedyś coś pisałam o sadystycznym nauczycielu matematyki, ale po tym jak zdałam matmę już tak nie boję się tego przedmiotu co powoduje,że nie wiem czy znowu mogłabym grać takiego zwyrola.

(Jednak, może namówię Ciebie na ten dziki zachód? Ulepszę historię o mocne zwyrodnialstwo, przemoc, seks,może niewolnictwo seksualne, toksyczną miłość i będzie znakomite.. Ps z dużą różnicą wieku. ^^?)

_________________
[ZAPRASZAM] Tumblr14

[ZAPRASZAM] 200w_d17

( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
Last DragonI will bite you
Last Dragon

Data przyłączenia : 29/06/2017
Liczba postów : 2834
[ZAPRASZAM] Giphy

Cytat : don't judge me i was born to be awesome not perfect
Wiek : 33

[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: Re: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] EmptyWto Lip 04, 2017 8:00 am

Chcesz podejść do szkolnego romansu? Będę twoim nauczycielem ;)

_________________
Creativity is infinite

[ZAPRASZAM] Source

Only thing that limit us is our imagination

Na bieżąco jak życie pozwoli. Pisać pw lub gg/fb itd
Powrót do góry Go down
DemyanOpportunist Seme
Demyan

Data przyłączenia : 28/06/2017
Liczba postów : 132
[ZAPRASZAM] IHmsY52

Cytat : I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.

[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: Re: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] EmptyPią Lis 10, 2017 9:01 pm

Jakaś szybka, zgrabna fabułka z krótszymi postami i większą częstotliwością odpisywania?
(chociaż bardziej ambitnymi nie pogardzę, absolutnie)
Kategoria obojętna.

Przykładowa tematyka (oklepana, ale liczę, że w praniu wyjdzie coś ciekawego):
- Internetowa fascynacja, niechęć do siebie w realu.
- Trener i jego podopieczny (dyscyplina sportowa, zajęcia dodatkowe do wyboru)
- Przyrodni bracia - byli ze sobą, kiedy nagle zostali postawieni przed faktem ślubu własnych rodziców i nie potrafią się w tej sytuacji odnaleźć, albo dopiero się poznają i wszystko się komplikuje.
- Cokolwiek innego, możemy zastanowić się wspólnie.
(Dla porządku dodam, że preferuję stronę raczej pasywną, chociaż unikam biernych i całkiem uległych postaci)

_________________
[ZAPRASZAM] Tumblr_nruxo8B9Lq1r3yz06o1_540
Powrót do góry Go down
DemyanOpportunist Seme
Demyan

Data przyłączenia : 28/06/2017
Liczba postów : 132
[ZAPRASZAM] IHmsY52

Cytat : I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.

[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: Re: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] EmptySob Lis 18, 2017 12:21 am

Filmowo, łzawo i tandetnie. Napatrzyłam się na Reynoldsa i chcę napisać.

Narzeczony mimo woli
X jest szefem świetnie prosperującej firmy (agencja modelek, tv, radio, gazeta, kancelaria adwokacka, tu_wstaw_coś_co_Ci_odpowiada). Jest wyniosłym dupkiem, który nie przejmuje się nikim i niczym, nie ma żadnych świętości, a powiedzenie "Po trupach do celu" zostało stworzone na jego cześć.
Y jest podwładnym X. Bardzo zależy mu na awansie i chętnie robi za podnóżek obliczając w myślach profity za nadstawianie tyłka. Jego narzeczona nie pochwala jego zachowania, na szczęście Y nie wdaje się w szczegóły.

Któregoś dnia nieprzyzwoicie bogaty ojciec X umiera i zostawia po sobie testament, w którym przepisuje cały swój majątek dla jedynego syna (ku oburzeniu reszty rodziny, zwłaszcza rodzeństwa zmarłego, które nie dostało złamanego grosza). Warunek jest jednak taki, iż w ciągu sześciu miesięcy od śmierci ojca, jego syn MUSI się ustatkować i wziąć ślub. X jest zdeklarowanym gejem, który nie przepuszcza absolutnie nikomu, na dodatek ze zobowiązaniami mu koszmarnie nie po drodze, jednak fortuna bardzo by mu się przydała, jako że konkurencja na rynku coraz bardziej agresywna, a na horyzoncie majaczą coraz bardziej realne wizje upadku.
X znajduje lukę, mianowicie zmarły nie określił płci osoby, z którą ma dojść do ślubu, wobec czego zmusza (kusi awansem o kilka stanowisk i sumką na koncie z wieloma zerami) swojego asystenta do odegrania roli swojego narzeczonego.

Oczywiście rodzina X nie jest tym zachwycona i zrobi absolutnie wszystko, by zdemaskować X, nie dopuścić do ślubu, albo podważyć testament. Często stosują mocno nieczyste zagrania. A narzeczona Y z jakiegoś powodu nie może się od niego odkleić.

Szukam raczej X, ważne, by postać miała jaja i nie bawiła się w zbytnie czułości. Musi wiedzieć, czego chce i brać to bez względu na konsekwencje, im bardziej zdeprawowany i brzydki charakter tym lepiej.
Y przynajmniej do momentu zawarcia umowy jest dosyć uległy (aczkolwiek nie w ten bierny, pozbawiony ikry sposób) później, gdy dostaje do ręki nieco władzy, odgrywa się na X w każdy możliwy sposób (dlatego X musi mieć charakter, by sobie z nim poradził, mimo wszystko)
Ostatecznie dopuszczam możliwość zamiany ról, zrobienie z Y dominującego, a z X uległego, w obu przypadkach jednak poszukuję aktywa.  



PS. wcześniejsze propozycje wciąż aktualne.

_________________
[ZAPRASZAM] Tumblr_nruxo8B9Lq1r3yz06o1_540
Powrót do góry Go down
Sponsored content



[ZAPRASZAM] Empty
PisanieTemat: Re: [ZAPRASZAM]   [ZAPRASZAM] Empty

Powrót do góry Go down
 
[ZAPRASZAM]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: