Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Music is my life

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
PhilanthropistSadistic Seme
Philanthropist

Data przyłączenia : 04/07/2017
Liczba postów : 352
Music is my life Tenor

Cytat : "Jesteś geniuszem. Jednostką istniejącą po to, by świat cię nienawidził. Dlaczego, zapytasz? To proste. Jesteś jednym z nielicznych, którzy wyróżniają się z tłumu szarych ludzi."
Wiek : 26

Music is my life Empty
PisanieTemat: Music is my life   Music is my life EmptyWto Lip 04, 2017 6:03 am

Meine Damen und Herren,
jestem tutaj nową osóbką. Dzień dobry. Zgaduję, iż trafiłam w dobre miejsce, by opisać moje pomysły i zachęcić kogokolwiek do pisania ze mną. Jednakże zanim to nastąpi, mam do zakomunikowania kilka rzeczy:
>Wracam do poważniejszego pisania po dwuletniej przerwie, dlatego muszę się na nowo przyzwyczaić do czarowania długich postów.
>Potrzebuję tzw. weny, by móc odpisywać. Bez niej nie jestem w stanie niczego wyklepać, dlatego moje posty mogą pojawiać się po tygodniu.
>Ortografię mam w małym palcu, ale interpunkcja i składnia nie bardzo mnie lubią z powodu nauki kilku języków naraz.
Edit: Punkt dodatkowy - nie toleruję znikania na więcej niż tydzień bez chociaż jednej wiadomości z informacją o dłuższej nieobecności. 

A teraz punkt kulminacyjny, pomysły. Inspiracje czerpię z muzyki, dlatego przy każdym pomyśle chciałabym zostawić link z piosenką, która dała mi natchnienie. Enjoy.
a, no i nie umiem wsadzać pomysłów do odpowiednich kategorii, sori not sori.

1.||ZAJĘTE||
Spoiler:


2. ||ZAJĘTE||
Spoiler:

3. ||ZAJĘTE||
Spoiler:

4. ||ZAJĘTE x2||
Spoiler:

5. Więzienne mury, kto ich nie lubi. Tutaj mam kilka pomysłów na pary:
A. Przywódca jednego z więziennych gangów + świeżaczek
B. Despotyczny naczelnik więzienia + więzień/pracownik więzienia 
C. Sadystyczny strażnik + więzień/ktokolwiek
D. Lekarz więzienny + więzień/strażnik/ktokolwiek


6. Jakieś superbohatery. Lubię pisać o postaciach Marvela i DC. Moje ulubione pary to:
Steve Rogers/Tony Stark
Wolverine/Gambit
Profesor X/Magneto
Thor/Loki
Batman/Superman
Jestem otwarta na coś nowego.

7. ||ZAJĘTE||
Spoiler:

8. Anime Naruto. Szczególnie interesują mnie pary:
Madara Uchiha/Itachi Uchiha
Kakashi Hatake/OC albo Iruka Umino albo Asuma Sarutobi 
Madara Uchiha/Hashirama Senju
Sasori/Deidara
Hidan/Kakuzu
Haku/Zabuza
coś tam jeszcze, ale wyleciało mi z głowy.


Czas operacyjny przy rozpoczęciu: 4:45
Czas operacyjny zakończenia: 6:04
dlatego może być dosyć niespójnie napisany post, przepraszam :C

_________________
If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
Then we'd see the day when nobody died
Music is my life <font color=
Music is my life 14e164149737f8fd871478068265
Posty środa-czwartek. Nareszcie mam czas c:


Ostatnio zmieniony przez Philanthropist dnia Czw Gru 07, 2017 2:03 am, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
elffinkaOpportunist Seme
elffinka

Data przyłączenia : 27/06/2017
Liczba postów : 39
Music is my life Giphy

Cytat : (...) Bo dobra muzyka, nigdy się nie starzeje!! https://www.youtube.com/watch?v=VrO3bnZiwZY
Wiek : 26

Music is my life Empty
PisanieTemat: Re: Music is my life   Music is my life EmptyWto Lip 04, 2017 5:04 pm

3. lub Thor/Loki. Jedynie pytanie, czy chciałabyś spróbować z tak niezwykle empatyczną dekadencką romantyczką jak ja, która ma swoje mroczne strony, czy pozostawać w nienasyceniu spróbowania?;)
( bo nie każdemu pasuje mój styl i częstotliwość odpisu i długość xd)

Music is my life Giphy_19 hi!♥

Music is my life 200w_d14

_________________
Music is my life Tumblr14

Music is my life 200w_d17

( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
PhilanthropistSadistic Seme
Philanthropist

Data przyłączenia : 04/07/2017
Liczba postów : 352
Music is my life Tenor

Cytat : "Jesteś geniuszem. Jednostką istniejącą po to, by świat cię nienawidził. Dlaczego, zapytasz? To proste. Jesteś jednym z nielicznych, którzy wyróżniają się z tłumu szarych ludzi."
Wiek : 26

Music is my life Empty
PisanieTemat: Re: Music is my life   Music is my life EmptyPią Wrz 29, 2017 2:46 am

Zapisuję kolejne pomysły, które wpadły mi do głowy. Wolę je gdzieś zapisać, bo potem przeklinam, że zapominam wszystkiego co  wytworzy mi się w głowie. Nie wiem czy będę mieć kiedykolwiek możliwość napisania któregoś, ale w sumie to jebać to (i tak mam już dużo wątków, a nie chcę wyjść na jakąś pisarską dziwkę). Są to luźniejsze propozycje ode mnie, jakaś odmiana.

9. "Savages" || ZAJĘTE || 
Spoiler:
 

10. "Piąte: Nie zabijaj." 
Wiek XV, Francja. Szanowany kapłan opuszcza mury kościoła, nikt nie wie dlaczego. Prawda jest taka, że skończył z tolerancją dla cygańskich wiedźm i czarnoksiężników. W każdym z nich widzi wroga Matki Boskiej, krwiożerczego demona i postanawia zabijać ich jeden po drugim, w imię Najświętszej. Nie uznaje swoich czynów za łamanie dekalogu, wszak to nie ludzi się pozbywa, a pomiotów Lucyfera. Kto go powstrzyma? A może ktoś do niego dołączy...

11. "Whisky, moja żono"
Niektórzy nie potrafią podnieść się po mocnym upadku i sięgają po najłatwiej dostępny nałóg - alkohol. Ludzi nie obchodzi problem alkoholizmu, bo jest zbyt powszechny. Stali bywalcy baru są jak powietrze. A gdyby tak...ktoś w końcu pomógł jednemu z nich.  

12. Brak tytułu.
To jest jeden z tych momentów, kiedy zdanie "Dostałem raka." nie jest używane w kontekście oglądania obrazków w internecie. 
Mamy dwóch (może trzech, why not) przyjaciół. Jeden z nich dowiaduje się, że w jego organizmie rozwija się nowotwór złośliwy. Nie decyduje się na chemioterapię, mimo wysokiego prawdopodobieństwa jej powodzenia. Rzuca pracę i spisuje listę rzeczy, które zawsze chciał zrobić przed śmiercią (około 15 podpunktów) i prosi przyjaciela (przyjaciół) o pomoc w wypełnieniu jej. Zgadzają się, jednak zastanawia ich dlaczego kumpel nie chce pożyć dłużej. Może podczas podróży uda im się do tego dojść i działać póki nie jest jeszcze za późno? 

13. "Stupid human race"
Trzecia wojna światowa za nami. Kolejny raz państwa muszą wszystko odbudować, nie ucząc się zupełnie na błędach. Utopista (X) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować stworzyć jeden, zgodny świat. Bez wojen, bez parcia na pieniądze. Pierwszy cel - kontakt z ludźmi jego pokroju w innych państwach. Akcja na skalę światową. Jeśli wszyscy zdobędą władzę w podobnym okresie czasu, wszystko pójdzie prosto. Wszystko leży, a ich plany wydają się realne do spełnienia. Jego przyjaciel (Y) początkowo zafascynowany pomysłem, zaczyna mieć coraz większe wątpliwości. Próbuje odwieść go od tej idei, jednak oskarżony o zdradę przyjaźni wycofuje się i postanawia wspierać go w tym co robi...potajemnie próbując sabotować jego działania, mimo że Utopista pnie się w górę po drabinie sukcesu. Zdaniem Y fanatyzm nie jest drogą do dobra świata i jest zmuszony jakoś omotać X, by powstrzymać jego coraz bardziej destrukcyjne pomysły. Chciałby również, by to jego własna wizja odbudowy świata weszła w życie. Jest ona bardziej pacyfistyczna, spokojniejsza...mniej...szalona. Tylko on nigdy nie miał talentu politycznego.

14. Brak tytułu
Problem seksoholika i narkomana (bo why not). Więcej do ustalenia kiedyś tam.

15. Brak tytułu || ZAJĘTE ||
Spoiler:

_________________
If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
Then we'd see the day when nobody died
Music is my life <font color=
Music is my life 14e164149737f8fd871478068265
Posty środa-czwartek. Nareszcie mam czas c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Music is my life Empty
PisanieTemat: Re: Music is my life   Music is my life Empty

Powrót do góry Go down
 
Music is my life
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Life imitates art
» Life can be way sweeter with just a little bit of sugar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Tematy przeterminowane-
Skocz do: