Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 In the middle of the night

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
TrueNuttySkype & Chill
TrueNutty

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 124
In the middle of the night  - Page 2 638eead746183c2b91286700aebe3cd3

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Wiek : 24

In the middle of the night  - Page 2 Empty
PisanieTemat: In the middle of the night    In the middle of the night  - Page 2 EmptyPią Lip 21, 2017 11:28 pm

First topic message reminder :

~In the middle of the night ~


In the middle of the night  - Page 2 C93BLxFUMAAD_9e




Świat wampirów zawsze był zależny od rasy ludzkiej, ale czasy, gdy mroczne stwory zabijały te bezbronne istoty skończył się już w czasach średniowiecza, stąd została o nich wzmianka tylko w legendach. Przez wieki tylko nieliczni,  byli świadomi o istnieniu tych bestii, oddając im swoją krew i ciało  w zamian za opiekę. Wśród tych "nielicznych" znalazł się również Seth, który po oddaniu się w ręce Alessandro poczuł ogromną nienawiść do tych istot. Uciekając od swojego "Pana", natrafia na kolejną z istot cienia, która również oferuje mu pomoc na dużo lepszych warunkach niż ostatnim razem. Tajemniczy wampir o imieniu Magnus, który ma na pieńku z wampirzym Włochem postanawia się na nim zemścić odbierając mu pupilka oraz zyskując jednocześnie własnego dawce. Tak więc po raz kolejny Seth wpada w pułapkę zastawioną przez te diabelskie pokraki.


Seth - Nutty
Magnus - Argent

_________________
In the middle of the night  - Page 2 B1d91532a163da50553bed2d69ff02983f47656a_hq
Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli nie odpisuje dłużej niż tydzień, a nigdzie o tym nie wspomniałam, proszę do mnie napisać, bardzo polegam na informacjach, które mi wyświetla forum, a ono... nie zawsze je wyświetla >.>
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
TrueNuttySkype & Chill
TrueNutty

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 124
In the middle of the night  - Page 2 638eead746183c2b91286700aebe3cd3

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Wiek : 24

In the middle of the night  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: In the middle of the night    In the middle of the night  - Page 2 EmptyWto Sie 29, 2017 5:31 pm

To polecenie było dziwne, ale wypowiedziane w taki sposób, że nie umiał zaprotestować i wziął głęboki wdech. Zaraz po tym wszystko zaczęło wirować, aż zakręciło mu się w głowie, a żołądek nagle ścisnęło tak mocno, że z ledwością wstrzymywał swój ostatni posiłek, do tego głowę przeszył piekielny ból. Gdy znaleźli się w jakimś zupełnie innym miejscu, zaczął rozglądać się zdezorientowany, nie bardzo wiedząc co się tu dzieje, jak się tu znalazł, przez co poczuł się niepewnie.
Zaraz poczuł chłodną dłoń na karku, jego ciało spięło się momentalnie, gdyż ten punkt był najczulszy. Klub? Nigdy nie słyszał o Olimpie, ale był mało światowy, więc zostało mu tylko zaufać wampirowi.
- Jak chcesz się nimi zająć? - spytał jak tylko opanował się w końcu po czym spojrzał na niego znowu przez chwilę wyglądając jak małe, spłoszone zwierze.
- I czemu akurat tutaj? Przecież w tak tłocznych miejscach mogą być też wampiry... czy to nie niebezpieczne? - spytał niepewnie, chociaż na nowo starając się przybrać te obojętną, pewną siebie minę. Nie udało mu się jednak w pełni ukryć tego, że jest dzieciakiem, który boi się śmierci i nie chcę znowu spotkać się z mężczyzną który złamał mu serce. Jego dłonie delikatnie dygotały, a wzrok co jakiś czas błądził po pomieszczeniu szukając zagrożenia.

_________________
In the middle of the night  - Page 2 B1d91532a163da50553bed2d69ff02983f47656a_hq
Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli nie odpisuje dłużej niż tydzień, a nigdzie o tym nie wspomniałam, proszę do mnie napisać, bardzo polegam na informacjach, które mi wyświetla forum, a ono... nie zawsze je wyświetla >.>
Powrót do góry Go down
ArgentOpportunist Seme
Argent

Data przyłączenia : 18/07/2017
Liczba postów : 856
In the middle of the night  - Page 2 Tumblr_nbpob5p6bK1r9us6no3_500

Cytat : I wanna do bad things with you.

In the middle of the night  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: In the middle of the night    In the middle of the night  - Page 2 EmptySro Sie 30, 2017 2:47 pm

- Musisz pokazać. - Brunet uśmiechnął się łagodnie, przesunął palcami w górę, wsuwając je we włosy śmiertelnika, lekko masując skórę głowy, by uspokoić zaniepokojone zwierzątko. Zaraz jednak zmarszczył brwi i spojrzał na chłopaka uważniej, z zaalarmowaniem w oczach.
- Alec chyba uleczał wcześniej twoje rany, prawda? - spytał, wręcz nie wierząc, ze musi zadać takie pytanie. Owszem, Włoch był bezlitosnym krwiopijcą i cholernie wywyższającym się, skostniałym kretynem, ale był też bardzo inteligentny. Jak inaczej mógłby przekonać kogokolwiek, by był jego dawcą?
- Czy jesteś masochistą? - dopytał się podejrzliwie, mrużąc oczy, zanim zdezorientowany człowiek zdążył odpowiedzieć na pierwsze pytanie. Uniósł brew wysoko, wzdychając cicho. Jakby mało miał problemów w życiu, to jeszcze to...
- Właśnie dlatego. Im więcej ludzi i wampirów, tym trudniej będzie nas wyłapać. Ciebie wyłapać. Zresztą, nie zamierzam tu zbyt długo siedzieć. Musimy tylko pozbyć się twojej krwi. - Pokręcił głową, nie wierząc znów - tym razem w to, że chłopak na to nie wpadł. Będzie musiał go potem wypytywać, co konkretnie Alessandro mu opowiedział o wampirach. Na pierwszy rzut oka wyglądało, jakby młody wiedział wszystko, ale... Najwidoczniej albo jego wiedza była niekompletna, albo Włoch się nim bawił, dorzucając do prawdziwych informacji te zupełnie wyssane z palca.
Magnus coraz bardziej nie wierzył w to, że zdecydował się mu pomóc. Pakował się w kłopoty, i chociaż coś się w nim wzburzało na myśl o kolejnej bezsensownej ofierze, nie chciał jednak się wychylać. Wolał poczekać na odpowiedni moment, absolutne osłabienie wampirów i dopiero wtedy się... Zemścić.
Ale... może to był dobry moment? Ciężko stwierdzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



In the middle of the night  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: In the middle of the night    In the middle of the night  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
In the middle of the night
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Gurges ater-
Skocz do: