Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Iniemageje!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyWto Lis 19, 2019 7:23 pm

First topic message reminder :

Akcja dzieje się w świecie Iniemamocnych, jednak z dala od głównych bohaterów. Lata 50. Dzięki działaniu Elastyny superbohaterowie mogą znów działać legalnie! Y czekał na tę okazję od dawna - ma już gotowy strój, pseudonim i drugą osobowość. Nie dla niego szkoła i zajęcia, on będzie superbohaterem!
... Brakuje mu jedynie kompana.

Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyNie Lip 19, 2020 10:48 am

Wyatt westchnął ciężko i spojrzał na swoją kartę. Powinien zniwelować każdą wadę, ale jak? Miał eksperymentować na kimś? Wolał, szczerze mówiąc, skupić się na Ethanie, ale wiedział, że chłopak na to nie pozwoli. Byli w tym razem.
- Sprawdzajmy może etapami. Nigdy nie próbowałem jej kontrolować w inny sposób niż po prostu nieużywanie - mruknął. - Skoro musimy działać sami... Od czego zaczniemy? Może stwórz klon, ja sprawdzę czy po zatrzymaniu czasu mogę sprawić, abyś mógł funkcjonować - zaproponował. - Nigdy nie próbowałem sprawić, aby ktoś oprócz mnie był świadomy - stwierdził, samemu nie wiedząc kiedy z teorii i wypisywania wad, przechodząc do praktyki.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Lip 24, 2020 9:42 pm

Widział jego zmartwienie, jednak z jakiegoś powodu wierzył, że Wyatt da radę i opanuje swoje moce, o ile przestanie się ich tak bać.
- Tak, to jest zdecydowanie dobry pomysł. O ile wyzdrowieję, bo... W sumie to mogę wpisać do wad. Nie wiem jak moje rany zachowują się podczas klonowania. Myślisz, że powinienem sprawdzić? - spytał, nieco mniej pewnie.
Wątpił, żeby się otworzyła, a wiedział, że jeśli znów zapragnie walczyć o dobro i sprawiedliwość, to kiedyś nadejdzie moment, w którym będzie ranny, a będzie zmuszony użyć mocy.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPon Lip 27, 2020 10:29 am

Waytt zastanowił się chwilę. Wiedział, że chłopak również nie czuje się teraz pewnie ze swoimi mocami i jak najbardziej potrafił go zrozumieć Z drugiej strony byli tu razem, aby jeden drugiego mógł zachęcać i pchać do przodu.
- Myślę, że nie stanie ci się krzywda. Możesz być tylko zmęczony. Ciekawe czy klon otrzyma twoje rany. Mimo wszystko tu nie otrzymujesz ran, które one przyjmują na siebie - zauważył. - Jeśli działoby się coś złego, zatrzymam czas i sprowadzę pomoc - obiecał.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPon Sie 10, 2020 8:11 pm

Ethan powstrzymał się od uniesienia brwi do góry w geście zdziwienia. Nie chciał zniszczyć pewności siebie, z jaką Wyatt wypowiedział swoje słowa. Miał tylko nadzieję, że ten nie pozwoli mu się wykrwawić na ziemi.
- Trzymam za słowo - uśmiechnął się lekko. Odetchnął cicho, rozluźniając się. Po chwili obok niego stał jego klon, ubrany dokładnie w ten sam sposób jak Ethan.
Klon podniósł koszulkę do góry, pokazując bandaże. Rozsunął dwa pasma, ukazując ranę, która znajdowała się pod spodem.
- Czyli już wiemy - stwierdził, po czym zniknął.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Sie 21, 2020 8:39 pm

Poczuł się trochę niepewnie, gdy okazało się, że chłopak tak po prostu mu zaufał. Myślał, że będzie potrzeba znacznie więcej, aby go przekonać. Jak widać, mylił się. Ethan był pełen zaufania i dobroci. Doceniał to w nim.
Kiedy klon się pojawił, Wyatt starał się nie wyglądać na zaskoczonego. Mimo wszystko ta moc wciąż go zadziwiała. Nieprawdopodobne.
Musiał też mieć nieco zawiedzioną minę, gdy klon pokazał im bandaże. Wygodniej byłoby, gdyby klony nie miały tych samych obrażeń co ich twórca. Jednocześnie to logiczne, że są idealną kopią Ethana.
Patrzył chwilę zaniepokojony na niego, czując jak serce mocno wali mu w piersi. Jeśli Ethan wykazałby najmniejsze oznaki zmęczenia lub bólu, od razu zatrzymałby czas. Nic takiego jednak się nie stało.
- Jak się czujesz? - zapytał.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Sie 21, 2020 9:24 pm

Ethan odetchnął cicho. Czuł lekkie rozczarowanie, że klony posiadały dokładnie takie same obrażenia, co on. Było to coś, co w przyszłości może okazać się być dosyć uciążliwe, szczególnie przy poważniejszych obrażeniach.
- Tak samo, jak zawsze, kiedy tworzę klona - uśmiechnął się. - Ale skoro teraz nie sprawia mi to problemów, to teraz kolej na ciebie - podniósł się i wyciągnął w jego stronę dłoń. - Złap mnie za rękę i zatrzymaj czas. Zobaczymy, czy wtedy dla mnie również się zatrzyma.
Nie widział potrzeby tworzenia klona dla tego testu. Może brało się to stąd, że był niezwykle ciekaw mocy Wyatta i to, jak to jest żyć poza czasem. Wtedy do głowy Ethana przyszedł nowy pomysł. Opuścił dłoń.
- Ty, a myślałeś może o tym, że to wcale nie jest tak, że zatrzymujesz daną czasoprzestrzeń, tylko przyśpieszasz swój czas do tego stopnia, że wydaje ci się, jakby wszystko naokoło się zatrzymało? Wtedy w sumie odpadałyby te wszystkie paradoksy i problemy z samolotami czy coś. Bo ogarnij. Jeśli zatrzymujesz czasoprzestrzeń tak w całym kosmosie, to jesteś najpotężniejszym supersem, jaki istnieje, a jeśli zatrzymujesz, nie wiem, tylko część miasta, a Ziemia dalej się kręci, to co? Powinny nastąpić mega duże anomalie i trzęsienia ziemi. A nic takiego się nie działo. Tak samo ziemia nie przeskoczyła nagle z miejsca na miejsce w kosmosie, jeśli zatrzymywałbyś całą planetę.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyWto Sie 25, 2020 9:06 pm

Ulżyło mu, kiedy usłyszał, że chłopak dobrze się czuje. To znaczyło, że tworzenie klonów nie obciąża jego organizmu aż tak bardzo, jakby się tego obawiali. To bardzo dobra wiadomość. Musieli znaleźć jakieś pozytywy, skoro okazało się, że jego klony nie zawsze będą w stanie mu pomóc, gdy Ethan będzie poważnie ranny. Wolałby tylko, aby nigdy więcej nic złego się chłopakowi nie przydarzyło.
Spojrzał na jego wyciągnięte ręce nieprzekonany. Westchnął jednak cicho i już miał go złapać, kiedy Ethan odpuścił. Spojrzał na niego i zmarszczył lekko brwi.
- Nie wiem czy jakąkolwiek super moc da się wyjaśnić za pomocą fizyki. Gdyby tak było, moce nie byłyby potrzebne - wzruszył ramionami. - Chyba poczułbym, gdybym to ja się szybko poruszał. No i mimo wszystko ludzie nie byliby zatrzymani. A dla mnie to wygląda tak, jakby wszystko się zatrzymało a nie zwolniło - powiedział nieprzekonany.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyWto Sie 25, 2020 9:26 pm

- A myślisz, że ja się znam na fizyce? - zaśmiał się cicho. - Wiem. Ale no, jeśli by uznać, że to twój czas porusza się tak szybko, że inni stanęli wręcz w miejscu, to by się wszystko zgadzało. Ale dobra, daj już ręce. Spróbujemy razem teraz.
Ponownie wyciągnął do niego jedną rękę. Uśmiechnął się kojąco do Wyatta. Podejrzewał, że pewnie chłopak się denerwował. Sam widział, jaki on ma potencjał w sobie i jedyne czego potrzebował, to trochę wiary w siebie, praktyki i pozbycia się lęków.
- Będzie dobrze - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyWto Sie 25, 2020 11:08 pm

Nie wiedział co na to odpowiedzieć, bo nie miał pojęcia po prostu. Nie znał swojej mocy tak, jak powinien. Niemniej teraz starał się to naprawić. Możliwe, że cały czas źle do tego podchodził.
Złapał go powoli za dłoń i spojrzał mniej pewnie na Ethana. Co jeśli to jednak nie był dobry pomysł? Nie mógł się jednak wycofać. Był pewny siebie jeśli chodziło o moce chłopaka, ale od razu zaczynał wątpić, gdy temat schodził na niego.
Uspokajający uśmiech Ethana nieco mu pomógł. Skupił się i po chwili poczuł jak świat wokół niego nieruchomieje. Spojrzał na Ethana. Poczuł... chyba zawód. Chłopak bowiem zamarł na dobre. Wyatt westchnął ciężko i puścił sztywną rękę chłopaka. Zaraz jednak poczuł nowy przypływ emocji. Był zły, że się nie udało i rozczarowany. Ponownie złapał Ethana i skupił się na nim. Na tym, aby widział świat w taki sam sposób jak on.
- Dasz radę, Waytt - motywował sam siebie. - Ethan? - spojrzał na chłopaka, który nagle się poruszył. Aż się go wystraszył. - Udało się czy wszystko wróciło do normy? - zapytał sam siebie zdezorientowany.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptySro Sie 26, 2020 1:21 pm

Ethan nie zauważył, że przez chwilę był zatrzymany w czasie. Nie czuł żadnej różnicy, więc też nie potrafił określić, czy moc Wyatta zadziałała.
- Nie wiem - stwierdził. Rozejrzał się po hangarze, mocniej ściskając dłoń Wyatta. Nie wiedział, co się stanie, jeśli teraz ją puści. Szukał czegokolwiek, co dałoby im informację, czy świat stanął w miejscu.
- Nie słychać ptaków - powiedział, zauważając, że zrobiło się dziwnie cicho. - Wcześniej chyba było je słychać, prawda? - uśmiechnął się szeroko. Pociągnął Wyatta za rękę, kierując się do wyjścia z budynku. Przez wybite okno zobaczył ptaka, który zawisł w powietrzu. - Łooo. To jest niesamowite! Wiedziałem, że ci się uda!
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Sie 28, 2020 9:45 am

Odwzajemnił ten lekko nerwowy uścisk i również się rozejrzał. Na słowa chłopaka automatycznie skierował wzrok za okno. Dał się pociągnąć i wyjrzał razem z nim. Dla niego ten widok nie był niczym dziwnym, denerwował się tylko lekko, że jego moc pozwalała mu uaktywnić kogoś jeszcze w swojej przestrzeni. Jeśli mógł to tak nazwać.
- Cieszę się, że wierzysz we mnie bardziej niż ja w siebie - uśmiechnął się lekko. Schylił się i rzucił kamień, który zawisł w powietrzu. Jeśli nie próbował z przedmiotami zrobić tego samego co z Ethanem, rzeczy automatycznie wisiały w jego mocy. Nie był pewien czy to plus czy minus.
- Myślisz, że jeśli cię puszczę to nie będzie to działało? - zapytał. - Spróbujemy?
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Sie 28, 2020 12:16 pm

Ethan obserwował zafascynowany, jak kamień rzucony przez Wyatta porusza się przez chwilę, po czym zastyga w powietrzu.
- Jak wznowisz czas, to on poleci dalej, czy po prostu spadnie na ziemię? - spytał. Kusiło go, żeby po prostu go przesunąć w powietrzu z jednego miejsca na drugie. Powstrzymał jednak tę pokusę i kiwnął potakująco głową.
- Jasne - uśmiechnął się, puszczając dłoń Wyatta. Nic się nie zmieniło, świat się nie zawalił, a Ethan nie został zamrożony w czasie. - Ale supeeeeeer! Wyatt! To jest genialne - powiedział. - Możemy wyjść na zewnątrz?
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPią Sie 28, 2020 12:32 pm

- Poleci dalej - odpowiedział. - Pewnie to ta sama zasada co z ptakami i samolotami i tak dalej. Nie tracą swojej prędkości.
Kiedy puścił dłoń chłopaka, nic się nie stało. To pewnie dlatego, że wcześniej musiał się skupić i sam dokładnie nie wiedział, ale coś zrobił, że Ethan był świadomy. Wyatt zdecydowanie wolałby wiedzieć co jednak zaszło, że Ethan się "odmroził".
- Możemy - przytaknął. - Tylko trzeba uważać, aby później wrócić. Nie chciałbym, aby ktoś nagle nas zauważył gdzieś, gdzie nie mogliśmy się znaleźć - wyjaśnił. - Ciekawe czy jeśli mogę nie włączyć do mocy ciebie, czy to znaczy, że mogę zatrzymać tylko jedną osobę albo rzecz? Nie wiem czy czegoś takiego nie zrobiłem z twoją... raną. Ale byłem zbyt spanikowany i mało pamiętam - przyznał niepewnie. Nie chciał chyba znów przypominać chłopakowi tamtych wydarzeń.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPon Gru 28, 2020 4:20 pm

- To chodź - powiedział i skierował się w stronę wyjścia z hangaru.
Ethan był niezwykle podekscytowany tym, co się działo, a raczej - nie działo. Cały świat stanął w miejscu i nawet jeśli na pierwszy rzut oka zdawało się, że wygląda całkiem normalnie, szczegóły takie jak zastygłe w powietrzu ptaki i owady robiły wrażenie. Chciałby zobaczyć centrum miasta z tej perspektywy.
- Może to wszystko zależy od twoich umiejętności, w sensie, treningu. Tak samo, jak z moimi klonami. Im więcej ćwiczę, tym więcej mogę ich stworzyć, więc pewnie im więcej będziesz trenować tym bardziej będziesz panował nad tym, co chcesz zatrzymać, a co nie - powiedział, jak gdyby nigdy nic. Nie chciał wracać do wspomnienia strzelaniny. Nie potrafił go jeszcze przepracować, więc postanowił je na razie zignorować.
- Wyatt? - zatrzymał się nagle. Złapał chłopaka za ramiona i odwrócił w swoją stronę.
Pod jednym z okien stał zamrożony w czasie mężczyzna, którego Ethan zapamiętał z apelu.
- Tylko nie sfreakuj. Proszę - powiedział, samemu starając się być spokojny. - Chyba powinniśmy wrócić do środka na nasze miejsca. Jakiś typ z AOS nas śledził.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyCzw Lut 04, 2021 10:37 pm

Wyatt wprost przeciwnie, był zaniepokojony całą sytuacją. Jakby zaraz miało ich otoczyć jakieś wojsko albo ogromny tłum ludzi. Nie czuł się pewnie, ale przecież sam teraz nakierowywał Ethana, aby jednak uczyć się swoich mocy. Westchnął cicho do siebie.
- Pewnie tak. Nie jestem tylko pewien jak dokładnie powinienem ją ćwiczyć. Musimy wykonać jeszcze kilka testów.
Pokiwał głową i spojrzał w niebo. Dla niego to był już całkiem normalny widok, ale cieszył się podekscytowaniem Ethana. W głębi duszy chciał, aby jego moce przypadły do gustu chłopaka. Aby mógł mu zaimponować nimi.
Spojrzał nastolatka, ale zaraz zaskoczeniem przeniósł dłonie na jego ramiona. Chłopak mógł obserwować jak Wyatt blednie, oczy otwierają się z przerażenia i zamiera. Dopiero po kilku chwilach sztywno odwrócił się za siebie. Wiedział, że człowiek będzie nieruchomy, ale wciąż był przerażony i wściekły na siebie. Jak mógł nie zachować ostrożności…
- Boże… Skoro tu jest, to już pewnie widział jak tworzysz klona. I pewnie wszystko słyszał – powiedział, a w głowie szumiało mu. Zaczął płytko oddychać. Nie freakować? Dobre sobie! – Cholera! Nic nam nie da powrót… Możemy stąd odejść, może nas nie rozpozna… Nie, na pewno cię rozpozna. I mnie – złapał się za głowę. W końcu pamiętali pewnie Ethana jako tego rannego. A Wyatta jako chłopaka, który zrobił coś... Prawdopodobnie. – Możemy go zaskoczyć i stanąć za nim… Albo może jednak udawać… Cholera… - zaczął się panicznie rozglądać czy przypadkiem nie ma tu więcej obcych ludzi.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptySob Lut 06, 2021 5:38 pm

Puścił ramiona chłopaka i odsunął się lekko. Wszystko potoczyło się kompletnie nie tak, jak miało. Nikt nie miał o nich wiedzieć - ani rodzice, kumple czy nawet AOS.
- Wróćmy na miejsce - powiedział o dziwo spokojniej i bardziej zdecydowanie, niż sam się czuł. - Nie wiemy jak długo tam stoi. Równie dobrze mógł nie widzieć moich klonów. Lub nie słyszeć całej rozmowy, a jeśli teraz znikniemy, będzie mieć pewność, że jesteśmy supersami.
Wiedział, że nie było to wyjście idealne, jednak każde inne wydawało mu się być gorsze. Nawet jeśli teraz znikną, typ będzie wiedział, jak wyglądają i łatwo znajdzie ich w szkole. Zawsze mogli z nim jeszcze porozmawiać lub go zabić...
Nie. Te dwie opcje zdecydowanie odpadały.
- Wyatt, spokojnie. Czegokolwiek się nie dowiedział, to mamy pewność, że on nas nie wyda. Straciliby przez to całą reputację. A teraz musisz się uspokoić, jeśli nie chcemy wzbudzić większych podejrzeń.
Odetchnął głośno. Rozejrzał się po okolicy, szukając małego kamyka. Wypatrzył jednego, podniósł go i rzucił w stronę mężczyzny. Kamyczek zastygł w powietrzu, zanim jeszcze zdołał dolecieć do celu.
- Pomyślałem, że skoro patrzy, to zauważy, że zmieniliśmy nieco położenie, bo pewnie nie odwzorujemy idealnie naszej pozycji. Ale to może trochę odwróci jego uwagę. Nie wiem. To chyba dobry pomysł?
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptySob Lut 06, 2021 6:46 pm

Wyatt myślał jeszcze przez chwilę, starając się uspokoić. Przymknął oczy i wytężył umysł. Co powinien zrobić w takiej sytuacji? Co będzie dla nich najbezpieczniejsze?
- Masz rację. Nie musimy zakładać, że jest tu od początku - powiedział już bardziej opanowany. Trzęsące się dłonie wsunął do kieszeni i lekko je zacisnął.
Patrzył uważnie co chłopak robi i pokiwał zaraz głową. Cieszył się, że Ethan w takim momencie zachowuje tak dużo rozsądku. Nie spodziewałby się tego po nim, jakkolwiek to nie brzmiało. Uważał, że obaj mogą spanikować.
- Bardzo dobry pomysł - dodał.
Weszli ponownie do środka i zajęli miejsce przy prowizorycznym stole. Wyatt nie pamiętał jak dokładnie siedział, oczywiście, że nie. Kto normalnie zwraca uwagę na takie rzeczy, prawda?
- Nie wiem czy dam radę powstrzymywać się, aby tam nie zerknąć. Mamy jakiś plan co robimy zaraz po tym jak czas zacznie płynąć? Udajemy, że nic się nie stało i rozchodzimy się? Zostajemy? - dopytał.
Wyciągnął rękę w stronę chłopaka. Pamiętał tyle, że złapał go za dłoń, aby sprawdzić, czy Ethan pozostanie niezamrożony. Teraz więc też powinien go trzymać, na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptySob Lut 13, 2021 2:25 pm

Ethan wolał tego nie mówić na głos, ale jemu niewiele by zrobiło, jeśli AoS dowiedziałby się o jego supermocach. Może właśnie dlatego udało mu się zachować spokój, ponieważ nie widział w tym swojego własnego zagrożenia. Najbardziej martwił się o Wyatta. Już nawet nie o to, czy się wycofa, a po prostu wiedział, że chłopak wolał pozostać anonimowy i samo przyznanie, że ma moc, było dla niego dużym krokiem naprzód. Ethan bał się, że to wydarzenie zaprzepaści cały postęp jaki poczynili i ponownie zostanie sam.
Kiedy byli już w środku, Ethan stanął przy stole mniej więcej tak, jak zapamiętał. Złapał dłoń chłopaka.
- Możemy udać, że sprawdzamy, czy na pewno zatrzymałeś czas. Okaże się, że nie. Wtedy powiesz coś na zasadzie, że mnie nabrałeś i czy serio jestem takim debilem, że myślałem, że masz supermoce - zaproponował. Nie był jedynie pewien, czy Wyatt zdoła ukryć swoje nerwy i zagrać to przekonująco.
- Damy radę. Cokolwiek by się nie działo, siedzimy w tym razem, jasne? Nie zostawię cię samego - uśmiechnął się lekko, chcąc uspokoić nieco chłopaka.
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyWto Mar 02, 2021 6:34 pm

Dłonie chłopaka lekko drżały. Do tej pory zawsze był ostrożny i nigdy nie spodziewałby się, że zostanie przyłapany. Pewnie gdyby nie zaprzyjaźnił się z Ethanem... Nie powinien tak myśleć. Przecież cieszył się, że wreszcie ma z kim rozmawiać i z kim wymieniać się zainteresowaniami. To nerwy przemawiały za niego. Rodzice wyrzucą go z domu, a i społeczeństwo jeśli się dowie, będzie uznawało go za dziwaka. Niebezpiecznego dziwaka.
Spojrzał niepewnie na Ethana i pokręcił głową.
- Nie będę cię wyzywał ani się wymigiwał. Masz rację. Jesteśmy w tym razem. Możemy jedynie mieć nadzieję, że nic nie słyszał - westchnął.
Ścisnął jego rękę i po chwili odmroził czas. Usłyszał dźwięk spadającego kamienia, ale siłą woli nawet się nie odwrócił.
- Chyba nie działa. Ale chciałbym, aby było tak, jak w komiksach - westchnął. - Wracamy do domu? Głodny jestem - dodał.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyCzw Mar 11, 2021 7:02 pm

- Na pewno? Dopiero co przyszliśmy - powiedział Ethan, puszczając jego rękę. Podniósł ręce za głowę i przeciągnął się lekko. - Może kiedyś uda ci się odkryć jakąś supermoc. Fajnie by było mieć kumpla supersa - dodał, spokojnie pakując ich notatki.
Wstał i podniósł swój plecak, zakładając go na ramię.
- Chodź. Widzimy się jutro w szkole, co? - uśmiechnął się lekko. Właśnie teraz, kiedy znalazł możliwego kompana w świecie superbohaterów, wszystko musiało zacząć się sypać. Ledwo udało mu się namówić Wyatta i chociaż trochę przekonać go do jego mocy, a teraz co? Nawet ich kryjówka została sprzedana.
- ... Chyba że chcesz wpaść do mnie na obiad?
Powrót do góry Go down
MagiraSkype & Chill
Magira

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 120

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptySro Mar 31, 2021 10:51 am

- Tak. Robię się głodny - powiedział w miarę spokojnie. Niemniej jego dłonie mocno drżały. Jak niby Ethan mógł zachowywać taki spokój? Przecież również miał wiele do stracenia. - Może kiedyś mi się uda. Chociaż pewnie to nie tak, że ona się nagle pojawia. Pewnie trzeba się z nią urodzić czy coś - wzruszył ramionami.
Podniósł swój plecak i skierował się w stronę wyjścia. Naprawdę miał wielką ochotę spojrzeć w stronę okna, gdzie ukrywał się jakiś mężczyzna. Znów robiło mu się słabo na samą myśl, że ich małe zagranie nie wystarczy.
- Jasne. W szkole - potwierdził i spojrzał zaskoczony na chłopaka. Wahał się chwilę. - Może jutro? Nie chcę zaskakiwać twoich rodziców. To chyba niegrzeczne - stwierdził. - I muszę uprzedzić moją mamę, że wróciłbym później. Wiesz, będzie inaczej strasznie zła - westchnął. - Ale dzięki za zaproszenie. Nie wychodziłem zbyt często ze znajomymi. Do jutra. - pożegnał się z nim.
Powrót do góry Go down
LiriellChameleon
Liriell

Data przyłączenia : 22/08/2019
Liczba postów : 345
Wiek : 25

Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 EmptyPon Paź 25, 2021 8:48 pm

- To trzymam za słowo i do jutra! - uśmiechnął się szerzej, chociaż nie chciał zostawiać Wyatta samego dzisiaj, ani się jeszcze rozchodzić. Szczególnie, kiedy obcy mężczyzna ich obserwował i nie do końca wiadomo było czego chciał.
Nie pokazywał tego po sobie, ale martwił się. Nienawidził momentów, kiedy oprócz czekania nie mógł nic zrobić. Uczucie frustracji go dobijało, ale nie był w stanie już nic poradzić na ich problem.
Chwilę jeszcze patrzył za wracającym do domu Wyattem, po czym wolnym krokiem ruszył w stronę swojego. Żałował, że nie miał mocy telekomunikacji, żeby móc jeszcze chwilę porozmawiać z chłopakiem i podnieść go na duchu.

Następnego dnia Ethan pojawił się w szkole wcześniej. Miał nadzieję, że przed zajęciami uda mu się spotkać z Wyattem i będą mogli jeszcze chwilę razem porozmawiać.
Spokojnie stał przy swojej szafce, kiedy podszedł do niego dyrektor.
- Ethan Brown? Dobrze, że jesteś wcześniej. Mógłbyś na chwilę podejść do mojego gabinetu?
- Teraz? - spytał, rozglądając się po korytarzu, czy nie ma gdzieś w pobliżu Wyatta. Nie znajdując go nigdzie wzrokiem, kiwnął głową. - Oczywiście, nie ma problemu.

W gabinecie czekała na nich para, którą znał już z apelu. Od razu zrozumiał, dlaczego dyrektor go tu ściągnął.
- Witaj Ethan. Jestem Maria i pracuję w Agencji Ochrony Superbohaterów - powiedziała z lekkim uśmiechem. - Chcielibyśmy chwilę z tobą porozmawiać, o ile nie masz nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Iniemageje! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Iniemageje!   Iniemageje! - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Iniemageje!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zona scriptum :: Spin-off-
Skocz do: