CalendarCalendar  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Grupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  

Share | 

polowanie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ArkashDon't Fuck With Me Seme

Data przyłączenia : 28/10/2017
Liczba postów : 418

Male

PisanieTemat: polowanie.   Czw Lis 30, 2017 9:50 pm

Łapanka! ; )
Szukam kogoś do mrocznych, pokręconych światów. Do walk, morderstw, roszczeń, intryg. Kogoś, kto potrafi wczuć się zarówno w dark fantasy, odległe sci-fi, jak i gangsterskie porachunki. Lubię długie posty, choć ich nie wymagam, przeszkadza mi jednak brak ortografii i gramatyki. I pogrubienia w tekście fabuły (wybaczcie, spaczenie zawodowe). Preferuję średniowieczne czasy i długofalowe opowieści. (uwaga: jeśli nie podchodzi Ci pisanie ze mną, po prost mnie poinformuj i nie porzucaj fabuły bez słowa. ok?)

Potrafię spędzić cały dzień na odpisach, jeśli mam taką możliwość ( jak również pół nocy, kiedy historia mnie wciągnie ) więc nie szukam osoby, która może napisać jednego posta dziennie, lub jednego tygodniowo. Tygodniowa przerwa mnie zniechęca; ciężko mi potem wczuć się w klimat. To też nie tak, że będę pisać dwadzieścia postów jednego dnia, ale pewnie przez dwa, trzy dni od rozpoczęcia nowej historii, będę chciał odpisywać częściej, dopóki wena mi się nie uspokoi. Nie oczekuję tego samego - ale byłoby miło. 
Prowadzę postacie dominujące, jeśli jednak znajdę kogoś, kto mnie zaintryguje, jestem skłonny do grania switch'em. Jeśli dotarłeś/łaś do tego momentu, to przejdę już do rzeczy :]

Piszę zarówno historie autorskie, jak i spin-off z różnych gier i filmów. W nawiasie są preferowane przeze mnie postacie.
Aktualnie mogę wymyślić coś z zakresu*:

filmy
Underworld (Kraven) - [dostępne]
Wywiad z wampirem (Lestat) - [dostępne]
Thor (Loki) - [dostępne]
Ex Machina (1.android/2.zmiennokształtny robot nanotechnologiczny) - 1.nieaktualne 2.dostępne
POP (Dastan) - [dostępne]
Gra o Tron nieaktualne , chyba, że pomysł na fabułę będzie naprawdę epicki

gry
Castlevania (Dracula) - [dostępne]
Mass Effect (chcę pograć Kai Leng' iem, nie mam określonej fabuły) - [dostępne]
Dragon Age (Zevran, randomowy Qunari, Inkwizytor; obojętne) - [dostępne]
F.E.A.R. - [dostępne]

książki
-Silmarllion/LOTR  [dostępne]
-Kroniki pradawnego mroku  [dostępne]
-Zapomniane Krainy (legenda Drizzta)  [dostępne]
-Wampir: Maskarada  [dostępne]
-Eragon  [dostępne]
-Warhammer  [dostępne]
-Siewca Wiatru  [dostępne]
-Wiedźmin  [dostępne]

(*albo i z innych, wystarczy, że podeślesz pomysł)

Nie przepadam za ustalaniem z góry całej historii, wolę element zaskoczenia. Najlepiej jak się dzieje dużo i intensywnie. To tyle ode mnie. Może kogoś zainteresuję :)

Ostatnio zmieniony przez Arkash dnia Czw Maj 24, 2018 2:20 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Male

PisanieTemat: Re: polowanie.   Sob Lut 24, 2018 10:43 pm

Podbijam! Chętnie coś napiszę, niekoniecznie z podanego zakresu, byleby było w klimatach fantasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Male

PisanieTemat: Re: polowanie.   Czw Maj 24, 2018 2:22 am

up! Mogę popisać coś o gangsterach // albo królach/wojnach w świecie fantasy. Ewentualnie Marvel (natchnęło mnie po nowych Avengersach).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: polowanie.   

Powrót do góry Go down

polowanie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1