Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Przede mną nie uciekniesz.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Red RoseSkype & Chill
Red Rose

Data przyłączenia : 10/07/2017
Liczba postów : 174
Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 A14178a5jw1ewftbzm8llg205k05kdpr

Cytat : "Normalni ludzie są nudni."
Wiek : 26

Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Przede mną nie uciekniesz.   Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 EmptySro Lip 26, 2017 12:10 am

First topic message reminder :

Na tym świecie wśród ludzi oprócz typowych podziałów mamy jeszcze ten na Alfę, Betę oraz Omegę. Pech albo i szczęście sprawił, że osób będących Betą jest najwięcej więc podział ten nie ma dla większości społeczeństwa większego znaczenia. Inaczej ma się sprawa wśród Alfy i Omegi. Tych pierwszych jest całkiem dużo, a co zabawne są to tylko ludzie sukcesu. Omega natomiast to... no właśnie. Legenda. Mit. Jeśli spotkasz to schowaj w piwnicy i nie pozwalaj wyjść, bo to pewnie jedyny którego spotkasz w życiu.
OO jest natomiast człowiekiem, który właśnie się dowiedział, że nie jest Betą jak myślał, a Omegą. Jak się tego dowiedział? Gdy każdy mężczyzna, którego mijasz rzuca się na ciebie, a ty jedyne o czym myślisz to seks... To raczej oczywiste.
AA jako szanujący się Alfa prowadzi dobrze prosperujący biznes, dość nielegalny ale nadal. Nigdy nie sądził, że uda mu się wpaść na Omegę, a ten jeszcze chce od niego uciec. Chyba nie myślał, że mu pozwoli prawda?

AA - seme - Red Rose
OO - uke - TrueNutty


_________________
____________________

Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 D33282486118ea510fc03c17552d0d0a

____________________
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
TrueNuttySkype & Chill
TrueNutty

Data przyłączenia : 19/07/2017
Liczba postów : 124
Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 638eead746183c2b91286700aebe3cd3

Cytat : "tell me how you sleeping easy"
Wiek : 24

Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przede mną nie uciekniesz.   Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 EmptySro Lis 01, 2017 8:39 am

Spojrzał na niego zakłopotany
- No wiesz... Poznajmy się najpierw... Porozmawiajmy, pójdźmy n-na randkę jeśli się już trochę poznamy... powoli gdy będziemy czuć coraz głębsze uczucie, ty wyznasz mi miłość, a ja z zachwytem odpowiem to samo i.. - troszkę się rozmarzył. Odkaszlnął.
- Lub coś w tym stylu...- oznajmił zakłopotany. No cóż chyba każdy chciał szczęśliwej miłości wprost z bajki i on nie był wyjątkiem. A księcia i pałac już znalazł i jakieś uczucie niby jest, więc.. są chyba na dobrej drodze, prawda?
Gdy usłyszał hałas na korytarzu spojrzał w stronę drzwi zmartwiony, a potem na mężczyznę. Czyżby spodziewał się gości? Co dziwne najbardziej irytowało go to, że to damski głos, bo przez to jakoś wizja szczęścia zniknęła. Gdy ją zobaczył przyglądał się z niedowierzaniem, ona była śliczna, aż się chłopaczek zarumienił zawstydzony. Spojrzał na podłogę czując jakby oceniał go sam Bóg, a od opinii zależało życie....
Czekać, czy oni chcą go zostawić w tej willi całkiem samego? Jak on mu wyrwie wszystkie łoniaki to odechce mu się go zostawiać! Gdyby miał ogon z pewościa by machał nim wściekle, a teraz mógł tylko tupnąć nogą i paść na niesamowicie wygodne łóżko. Spojrzał na sufit mrucząc coś pod nosem poirytowany. Na ile wyszedł? I ile będzie miał się tak nudzić, tu nie ma nawet szkicownika... ani ołówka. Co ktoś taki może robić w jednym pokoju, sam ze sobą. Do tego znowu zaczął mieć chcice przez te dni więc najgorzej.

_________________
Przede mną nie uciekniesz. - Page 3 B1d91532a163da50553bed2d69ff02983f47656a_hq
Jako iż rok szkolny się zaczął, a ja mam ostatnio dużo na głowie nie obiecuję co ile będą posty, postaram się jednak by były chociaż raz w tygodniu, dziękuję za wyrozumiałość. Jeśli nie odpisuje dłużej niż tydzień, a nigdzie o tym nie wspomniałam, proszę do mnie napisać, bardzo polegam na informacjach, które mi wyświetla forum, a ono... nie zawsze je wyświetla >.>
Powrót do góry Go down
 
Przede mną nie uciekniesz.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gurges ater :: Gurges ater-
Skocz do: